Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawelb29

REVOLUTION WATCH COMPANY

Rekomendowane odpowiedzi

Revolution Watch Company , microbrand z Bostonu założony został przez Prestona Turka i Waltera Schofielda.

Panowie poznali się na WatchUSeek , znajomość ta przerodziła się w wspólne działania mające na celu stworzenie nowego zegarka.  Revolution Diver wg. założycieli ma być nowoczesnym, niezawodnym diverem  w stylu vintage.

 

 

https://www.revwatchco.com/

 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Ale chyba nie jestem za dobry w poszukiwaniach, bo przejrzałem stronę producenta dwa razy tam i z powrotem, a mimo to nie znalazłem informacji o średnicy tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Ale chyba nie jestem za dobry w poszukiwaniach, bo przejrzałem stronę producenta dwa razy tam i z powrotem, a mimo to nie znalazłem informacji o średnicy tego zegarka.

 

 

To vintage więc nie jest duży: średnica bez koronki 39,50 mm (42,80 z koronką), L2L 46 mm pasek 20 mm.

O ile wiem  :)


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.