Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

D.M.M.

ETA F03.111

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem tutaj nowy, więc póki co dużo czytam i wchłaniam wiedzę. Mam jednak mały problem, z którym chciałbym się sam uporać. Z zegarka żony mojego brata (Tissot t064210a) odpadł jeden diamencik. Chciałbym wyjąć werk, aby go ponownie umieścić na miejscu, jednak nie wiem, czy mogę odkręcić samą koronkę, czy łącznie z wałkiem naciągu. Może ktoś ma doświadczenia w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast temat kasować opisz jak to zrobiłeś, pokaż zdjęcia, będzie pomocą dla potomnych. ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zegarek już oddałem bratowej ;-) Umówmy się, że przy najbliższych odwiedzinach zabiorę narzędzia, rozkręcę go jeszcze raz i zrobię kilka ujęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Czekamy zatem :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.