Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radek3545

Omega Seamaster 300M Quartz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

zamarzyła mi się Omega Seamaster 300M Quartz (wiem, wiem, że kwarc to nie zegarek, już mi się za ten wybór dostało na forum:). 

 

Niestety na bazarku nic nie ma i pewnie może dłuugo się nie pojawić. Poszukałem na allegro i chrono24 i oto co znalazłem:

 

https://www.chrono24.pl/omega/seamaster-diver-300m-41mm-quartz-black-21230416101001--id9143267.htm

 

opis wygląda nieźle, zdjęcia też, zastanawia mnie jedno zdanie: The serialnumber is not visible on the watch (due to polish), but we have bought the watch from the first owner, so everything is fine. Therefore the price is really great. 

 

czy dobrze rozumiem, że polerując zegarek starli numer seryjny?? czy to normalne? nigdy nie kupowałem na chrono24 i za taką kasę trochę się obawiam...

 

firma jest z Niemiec, wydaje się OK. Może ktoś miał jakieś z nimi kontakty?

 

Byłbym wdzięczny za pomoc, może znacie jakichś zaufanych sprzedawców, którzy mieliby takiego kwarca na sprzedaż... interesuje mnie model nie starszy niż z 2011 r.

 

A tak wogóle to czy to nie zbyt drogo za ten model?

 

Pozdrawiam,

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

zamarzyła mi się Omega Seamaster 300M Quartz (wiem, wiem, że kwarc to nie zegarek, już mi się za ten wybór dostało na forum:). 

 

Niestety na bazarku nic nie ma i pewnie może dłuugo się nie pojawić. Poszukałem na allegro i chrono24 i oto co znalazłem:

 

https://www.chrono24.pl/omega/seamaster-diver-300m-41mm-quartz-black-21230416101001--id9143267.htm

 

opis wygląda nieźle, zdjęcia też, zastanawia mnie jedno zdanie: The serialnumber is not visible on the watch (due to polish), but we have bought the watch from the first owner, so everything is fine. Therefore the price is really great. 

 

czy dobrze rozumiem, że polerując zegarek starli numer seryjny?? czy to normalne? nigdy nie kupowałem na chrono24 i za taką kasę trochę się obawiam...

 

firma jest z Niemiec, wydaje się OK. Może ktoś miał jakieś z nimi kontakty?

 

Byłbym wdzięczny za pomoc, może znacie jakichś zaufanych sprzedawców, którzy mieliby takiego kwarca na sprzedaż... interesuje mnie model nie starszy niż z 2011 r.

 

A tak wogóle to czy to nie zbyt drogo za ten model?

 

Pozdrawiam,

Radek

 

Niebieski jest na bazarku czasoholików za 7500 zł z Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne że niby taki super stan, niemal nówka a jakiś łoś tak polerował że starł numer. Może podeślą zdjęcia spodu żeby zobaczyć o co chodzi i jak to wygląda, czy np. dostał tam jakimś narzędziem przy otwieraniu i trzeba było ratować polerką.

Z drugiej strony fajny komplet i wersja dość rzadka - ostatni wypust, z czerwonym logo i do tego czarny, najczęściej spotyka się starsze niebieskie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski jest na bazarku czasoholików za 7500 zł z Polski.

A jak mogę znaleź ten bazarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę znaleź ten bazarek?

Czasoholicy to grupa na Facebooku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Omega Seamaster Aqua Terra 38mm z niebieską tarczą, ref. 220.10.38.20.03.001. Zegarek jest w zasadzie nowy, był na nadgarstku dosłownie parę razy - nie ma żadnych śladów używania. Bransoleta została skrócona na mój nadgarstek w salonie, zapasowe ogniwa są oczywiście w komplecie. W styczniu 2023 zostało wymienione zapięcie w bransolecie na nowe (ciężko się odpinało, nie zauważyłem tego wcześniej więc zareklamowałem), także termin gwarancji biegnie od tego momentu (jeszcze 4 lata). Od tego czasu zegarek właściwie nie opuszczał pudełka - na zapięciu są nadal folie Z uwagi na skrócenie bransolety i wymianę zapięcia - zgodnie z regulaminem stan określam na 9/10.
       
      Pełny zestaw sklepowy:
      - pudełko transportowe
      - pudełko białe
      - pudełko właściwe - drewniane (a w nim etui podróżne)
      - etui na karty z trzema kartami i dodatkową białą kartą gwarancyjną
      - rachunek oraz potwierdzenie chodu i szczelności
      - zawieszka
      - instrukcja
      - katalog Omega
      - papirus od AD
      - torba prezentowa z oryginalną wstążką
       
      Posiadam również The Master Chronometer Certification w PDF z podpisem elektronicznym Omegi, który prześlę nowemu właścicielowi
       
      Cena: 25 550 zł za praktycznie nowy zegarek - czyli 20% zniżki od ceny w salonie
      Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego lub odbiór osobisty (miejsce do ustalenia, jestem w ciągłym ruchu)
       
      Poniżej trochę zdjęć zrobionych podczas miesiąca miodowego z nowym zegarkiem - AT ma bardzo dużo smaczków:
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      Etui podróżne jest ukryte w drewnianym pudełku:
       

       
      Poniżej zdjęcia zrobione przed chwilą z lampą, aby wszystko było wyraźnie widoczne
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
       

       

       

       

       

       

       

       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.