Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość The Lord

HOROMUNDI: Royal Oak vs. Nautilus, część 1

Rekomendowane odpowiedzi

 

... imitacje śrub na pierścieniu (wolałbym, gdyby były wkręcane)...

 

Było milion razy...

To nie są atrapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są wkręcane, tylko zakręcane od dołu. Wolałbym wkręcane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są wkręcane, tylko zakręcane od dołu. Wolałbym wkręcane.

 

A to sorry, żle zrozumiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Ostatnia rzecz, jaką chciałem zrobić, to Ciebie obrazić. Jest to moje zdanie i, wydaje mi się, że mam do niego prawo. Nie ja pierwszy zauważyłem, że czasami naginasz rzeczywistość pod producenta, którego zegarek aktualnie posiadasz...nie jest to nic zdrożnego. Znam Ciebie z Twoich wpisów na forum i też to zauważam. Wcześniej pisałeś o stworzeniu "wysokiej klasy serwisu o zegarkach" - ja od takiego serwisu wymagam "stałości", czyli żeby trzymał nie tylko poziom merytoryczny, ale i nazywał się "jakoś" przez dłuższy czas.

 

Okay, przyjąłem krytykę i obiecuję, że wyciągnę wnioski z Twoich uwag, a Revolution24 pozostanie ostatnią zmianą nazwy strony www.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Jednak ostatecznie uznałem, że pierwsze pomysły są najlepsze i wróciłem do projektu od którego wszystko się zaczęło, a więc Horologium. Temat zamknięty.

 

Ważniejszy jest materiał, który umieściłem, a mianowicie prezentacja obecności firmy Patek Philippe w Ameryce. Zapraszam do obejrzenia...

 

https://www.horologium.pl/videopatekphilippeinamerica.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ostatecznie uznałem, że pierwsze pomysły są najlepsze i wróciłem do projektu od którego wszystko się zaczęło, a więc Horologium. Temat zamknięty.

 

Ważniejszy jest materiał, który umieściłem, a mianowicie prezentacja obecności firmy Patek Philippe w Ameryce. Zapraszam do obejrzenia...

 

https://www.horologium.pl/videopatekphilippeinamerica.html

 

I bardzo dobrze. Nie chciałem pisać tego wcześniej, żeby nie komplikować sprawy, ale to zdecydowanie najlepsza nazwa. Patek Club jest monotematyczny, Horomundi fajne, ale Horologium już zdążyło zaistnieć. Revolution24 uważam za najsłabszą - dużo jest stron z "24", a ta brzmiała w dodatku bardziej jak internetowy sklep z odzieżą dla hipsterów albo portal lewicujących intelektualistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest już zegarkowy portal o podobnej nazwie...revolution.watch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

I bardzo dobrze. Nie chciałem pisać tego wcześniej, żeby nie komplikować sprawy, ale to zdecydowanie najlepsza nazwa. Patek Club jest monotematyczny, Horomundi fajne, ale Horologium już zdążyło zaistnieć. Revolution24 uważam za najsłabszą - dużo jest stron z "24", a ta brzmiała w dodatku bardziej jak internetowy sklep z odzieżą dla hipsterów albo portal lewicujących intelektualistów.

 

Masz rację. Przebijając się przez wyniki wyszukiwania Google doszedłem do wniosku, że pomysł był faktycznie od czapy. Tak więc koniec eksperymentów.

 

Poza tym jest już zegarkowy portal o podobnej nazwie...revolution.watch

No cóż, można odnieść wrażenie, że wszystko już jest. Miałem kilka innych pomysłów na nazwę, ale jak sprawdzałem domenę, to okazywało się, że ktoś już wcześniej wpadł na taki sam pomysł. Do tej pory natomiast zachowałem domenę hautehorlogerie.pl sprzed wielu lat, ale tu ograniczyłem się do przekierowania. Dla osób, które nie pasjonują się zegarmistrzostwem, ta nazwa jest zbyt skomplikowana, niezrozumiała i w ogóle mało kto potrafi to poprawnie wymówić (wymowa: ot orlożeri).  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okay, przyjąłem krytykę i obiecuję, że wyciągnę wnioski z Twoich uwag, a Revolution24 pozostanie ostatnią zmianą nazwy strony www.

 

...

 

 

Jednak ostatecznie uznałem, że pierwsze pomysły są najlepsze i wróciłem do projektu od którego wszystko się zaczęło, a więc Horologium. Temat zamknięty.

 ...

Właśnie o tym wcześniej pisałem. :rolleyes:

 

Kiedy można się spodziewać drugiej części porównania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Uzupełniłem opracowanie o materiał filmowy obrazujący proces wytwórczy Royal Oak oraz film, w którym Nicholas Foulkes opisuje wykończenie koperty i bransolety Nautilusa. O ile materiał video dotyczący Audemars Piguet może być Wam znany, to już temat Nautilusa dla części z Was może okazać się nowością. Zapraszam na Horologium.  :)

 

https://www.horologium.pl/video3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.