Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrzej z Aberdeen

Problem z zegarkiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Moi szanowni specjaliści! Jestem posiadaczem zegarka. Nie mam pojęcia do jakiej grupy go zaliczyć, bo nie mam pojęcia z jakiego kraju on jest. Ale łączy mnie z tym chronometrem wyjątkowa więź sentymentalna. A cholernik się zepsuł. Nikt w Toruniu ( skąd pochodzę) i nikt w Aberdeen ( Szkocja, bo tu mieszkam) nie chce go naprawić. Z pewnością zepsuł się naciąg (?) Nie można go nakręcić. No i chodzi sobie jak chce. Czyli, staje, albo niespodziewanie przyspiesza. Krótko mówiąc, robi wszystko, ale nie to co powinien. I w Toruniu i w Aberdeen sugerowano wysłanie go do producenta. Ale nie mam pojęcia dokąd go wysłąć, bo adresu producenta nie mam. Zegarek to prezent. I stąd ta wartość sentymentalna. Jest/był super. Automatyczny naciąg to jest to co lubię w zegarkach. Ale nie działa :(  Czy można go naprawić? Lub też, czy warto? Chętnie wyślę go w odpowiednie ręce. Czy istnieje szansa na naprawę? Czy też ten zegarek to jednorazówka?  A mowa jest o zegarku AK Homme.  Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Andrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana kula nic nie powiedziała...ale zaraz, zaraz...może zdjęcia zegarka coś by pomogły...kto wie?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą naprawiać bo to Chińczyk taki z prawdziwego zdarzenia - automaty chodzą po 15-20 dolców, części brak naprawy nieopłacalne odsyłanie bez sensu bo koszty wysyłki przekroczą wartość 

Tak to działa niestety 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup następny, jeżeli tak jesteś z nim związany. Wyjdzie bez porównania taniej niż naprawa.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dziękuję za wpisy. Tak więc, zacznę szukać jakiegoś następcy. Tylko automat, ciemna tarcza, jasne wskazówki. A ten który mam odejdzie do lamusa. Może go rozbiorę, by zapoznać się z "bebechami" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.