Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vintersorg

Orient Mako śpieszy w pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Orient Mako I Pepsi, śpieszy w pracy 2 - 4 min przez 8 godz. Praca fizyczna w automotive ale nie ciężka wydaje mi się dla zegarka. Ruchy reki można porównać do zmywania naczyń. W domu jak leży oczywiście dokładny. Tak jakby nakręcanie zegarka powodowało śpieszenie. Zegarek jeszcze na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj go w ramach gwarancji do serwisu.

Mako to mój najdokładniejszy zegarek mechaniczny. Po przeglądzie u zegarmistrza i mojej dodatkowej regulacji chodzi z dokładnością około -0,3 sekundy na dzień, wyliczoną w WatchCheck po ponad miesięcznych pomiarach.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy go kupiłeś? Leżał długo w bezruchu jeżeli zakup był dawno?


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek 9 października będzie miał rok. Rzadko używany ale w pracy. Po pracy zakładany i noszony. Jak nie dostaje dużo ruchu to chodzi ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak z Orient Disc. Koledzy radzili poczekać bo się ułoży. Nie bawiłem się, oddałem w ramach 14 dniowego czasu bo zakup przez neta.

Teraz Sun & Moon niedość, że ciekawszy to jeszcze trzyma poprawnie, niezależnie od tego czy leży czy kręci.

Zwróciłbym do serwisu bo może być coś ze sprężyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.