Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Kwiatek

Zapisy na tour de Forumowy zegarek "kostka" a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

21 cm? Jak trafi to zabije :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się oczywiste z czego zrobiłem sobie lekki żarcik, ale widzę, że głodnemu (Wolfowi) chleb na myśli... Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się oczywiste z czego zrobiłem sobie lekki żarcik, ale widzę, że głodnemu (Wolfowi) chleb na myśli... Haha

 

Parówka raczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak sytuacja z tym projektem? Jakieś świeże info masz? :)

 

Parówka raczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam mi chińczyk podsuwa ale to co zrobili musi iść do poprawki więc...trzeba czekać. Tarcze są dla chińczyka na granicy ogarnięcia rozumem i technologią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wraca do właściciela - dzięki Marcin za możliwość obejrzenia, przymierzenia i porównania, to bardzo fajna inicjatywa.

 

O zdgarku wiedziałem prawie wszystko zanim do mnie trafil. Oczywiście dzięki tour-owi i opiniom użytkowników którzy oglądali go wcześniej.

Dla mnie najważniejsze było sprawdzić jak będę się czuł z zegarkiem takiego kształtu i rozmiaru i czy mechanizm faktycznie jest brzydki albo raczej mało ładny.

 

Rano na pożegnanie jesżcze kilka fotek w tym jedna nadgarstkowa

 

post-47356-0-77950100-1548434114_thumb.jpg

 

Jeżeli chodzi o rozmiar to na początku byłem sceptycznie nastawiony do propozycji Marcina bo wydawało mi się że to będzie maleństwo.

Ale okazuje się, że rozmiar jest bardzo uniwersalny, zegarek nie wydaje się za mały na nadgarstku o obwodzie 21 cm.

Myślę że to duży sukces projektantów bo zegarek ładnie wyglądający na nadgarstku 17 ale i 21 cm nie jest łatwo znaleźć. Zegarek na mojej łapce nie "ginie"

Dla mnie rozmiar to ogromna zaleta i duży plus tego zegarka.

 

Jedna fotka pamiątkowa z rodziną :)

 

post-47356-0-04188200-1548434184_thumb.jpg

 

I jedna od tej strony która budzi mieszane uczucia forumowiczów

 

post-47356-0-30578400-1548434268_thumb.jpg

 

No i tu Panowie szanowni pozwolę się nie zgodzić.

Ten mechanizm bardzo ładnie się prezentuje.

Naprawdę.

Co dziwne na plus jest to że to szkieletor i do tego niewielkich rozmiarów.

Dzięki temu mechanizm w dość niewielkim okienku prezentuje się ażurowo i delikatnie.

Wszystkim krytykom polecam przyjrzeć się mechanizmom zegarków że zbliżonej półki cenowej albo nawet sporo droższym i porównywać do tego.

Jeżeli ktoś znajdzie ładniejszy mechanizm to zwracam honor i stawiam piwo.

Nie mam współczesnego manuala do porównania ale widziałem wiele mechanizmów i tam naprawdę nie ma na co patrzeć.

Automaty jeszcze się bronią ale raczej zdobieniem wynika niż samym mechanizmem.

Dla porównania mój Fortis który wcale nie jest jakiś piękny

 

post-47356-0-28304000-1548435588_thumb.jpg

 

I Hamilton (już nie mój) ten zupełnie taki sobie

 

post-47356-0-94853500-1548435692_thumb.jpg

 

Cieszę się, że miałem możliwość zapoznać się z tym zegarkiem, moje wyobrażenie zostało pozytywnie zweryfikowane :)

Bardzo przyjemny kształt i dobrze dobrany rozmiar koperty powoduje, że zegarek jest bardzo wygodny. Czasami łapałem nie się na tym że sprawdzam czy w ogóle mam zegarek.

Tyle z mojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzetelna recenzja, ale w końcu nie byle kogo bo kolega na zegarkach się akurat zna.

Rozmiar był długo dobierany i także uważam, że jest tzw złotym środkiem. Testowałem prototyp na damskich nadgarstkach 15cm jak i na łapach 20cm kolegów i wszędzie prezentował się właściwie. Szczególnie jak ten zegarek obserwował ktoś z boku.

Dzisiaj odebrałem mechanizmy do tej serii :-) wszystko oryginalnie ofoliowane Made in Japan.

Koperty są także gotowe, niebieskie tarcze z rzymiankami także. reszta tarcz musi mieć poprawki, ale myślę, że Marzec w końcu uda się rozpocząć dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to jak już jesteśmy na tym etapie. To kiedy chcesz kasę? :)

 

Rzetelna recenzja, ale w końcu nie byle kogo bo kolega na zegarkach się akurat zna.

Rozmiar był długo dobierany i także uważam, że jest tzw złotym środkiem. Testowałem prototyp na damskich nadgarstkach 15cm jak i na łapach 20cm kolegów i wszędzie prezentował się właściwie. Szczególnie jak ten zegarek obserwował ktoś z boku.

Dzisiaj odebrałem mechanizmy do tej serii :-) wszystko oryginalnie ofoliowane Made in Japan.

Koperty są także gotowe, niebieskie tarcze z rzymiankami także. reszta tarcz musi mieć poprawki, ale myślę, że Marzec w końcu uda się rozpocząć dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na przełomie Luty/Marzec "wyciongnim" skarbonkę. Niektóre modele być może uda sie wcześniej poskładać. Wszystko się wyjaśni na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze sztuki modelu Avantgarde Mecanique złożone. Ten model ( z niebieską tarczą ) będzie rozsyłany do zamawiających pod koniec Lutego. Pozostałe wersje pod koniec Marca. Zegarek już na docelowym pasku.

 

51390231_2250686038521876_26104508429893

 

51283520_2250686091855204_15658895250145

 

51429075_2250686025188544_67112601652339

 

 

51699132_2250686028521877_57712548482132

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z platnosciami, juz przelewac?( na niebieski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję temu projektowi i cieszę się, że wszedł na ostatnią prostą. Miejmy nadzieję, że nie będzie już więcej problemów z realizacją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, każdy dostanie w odpowiednim czasie informacje na maila.

 

Gdzie znajdę listę z zapisami ? Chcę sprawdzić czy jestem na liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę listę z zapisami ? Chcę sprawdzić czy jestem na liście

 

Nie ma listy na forum. Zapisy były poprzez moją stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy kto decyduje się na rezerwację i wpłatę zaliczki chciałby otrzymać jakiś rodzaj potwierdzenia. Może warto o czymś takim pomyśleć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy kto decyduje się na rezerwację i wpłatę zaliczki chciałby otrzymać jakiś rodzaj potwierdzenia. Może warto o czymś takim pomyśleć?

 

Gdyby wpłacał gotówką to oczywiście, ale przy przelewie jest ślad na koncie ze szczegółowym tytułem za co konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzisiaj odebrałem od naszego zegarmistrza. Jutro wieczorem porozsyłam dane do wpłat. Jeszcze jakąś symboliczną instrukcję obsługi muszę ogarnąć :D chociaż mechanizm prosty jak budowa cepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.