Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vazamir

Nowy Użytkownik/Użytkownik - zasady określania grupy użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na jakiej zasadzie forum określa grupę użytkownika - to czy jest "Użytkownikiem" czy "Nowym Użytkownikiem "

przeglądałem różne profile i nie potrafię znaleźć zależności. Widziałem konta, które były zakładane chronologicznie wcześniej z zaznaczoną aktywnością na forum w grupie NOWY UŻYTKOWNIK   oraz konta założone chronologicznie znacznie później z dorobkiem 0 postów  w grupie UŻYTKOWNIK.

Nie  daje mi to spokoju. Nigdzie nie znalazłem takiej informacji ( np. w regulaminie )

Ciekawi mnie czy jest to jakiś podział automatyczny czy zarządzają tym ręcznie moderatorzy.

Chciałbym wiedzieć czy/kiedy mam szansę stać  się pełnoprawnym UŻYTKOWNIKIEM  :)

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sztywnej reguły. Jedyną jest próg 50 postów. Są od tego wyjątki jak zauważyłeś.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.