Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Styx1204

ROAMER - pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Roamer Superior Day Date

 

Zegarek używany przez 1 rok i 10 miesięcy. Nie jako jedyny, tylko zamiennie z drugim który posiadam. Co ważne nigdy nie był narażony na kontrakt z wodą. Generalnie nigdy nie używałem go w jakichś ekstremalnych warunkach, tylko przy pracy biurowej czy na spotkaniach. No i po takim czasie pasek wygląda tragicznie, na zewnątrz też widać przetarcia lakieru na skórze. Generalnie dbałem o zegarek. Podobno paski się wymienia co jakiś czas, ale kondycja tego paska wydaje mi się w tym przypadku sporą przesadą.

 

Zastanawiam się czy nie reklamować go z tytułu rękojmi, bo jak widać na zdjęciu po prostu się oderwał. Oryginalnego paska kupić się nie da, przynajmniej nigdzie nie jestem w stanie znaleźć takiego 1:1.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 

post-106764-0-68883900-1538915824_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z czymś takim w zegarku Diesla. Pasek który ma takie mocowanie (sztywne) bardzo łatwo jest uszkodzić. Gdy chcemy położyć zegarek "na płask" pasek wgina się nienaturalnie w drugą stronę, a ma fabrycznie wyprofilowane odwrotne wygięcie. Nie twierdzę że to zrobiłeś ale może warto też i to  wziąć pod uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.