Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KatarzynaPajkowska

Igła w stogu siana – Gutkaes&Lange nr 2207 Autor: PMWAS

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł Bury, wiem, że Ty w swojej kolekcji też masz kilka pięknych, rzadkich i wartych opisania egzemplarzy ;)

Mam kilka kieszonek z dawnych lat ale niestety brak umiejętności jak u Pawła w ciekawym ich opisaniu nie mówiąc już o zagadnieniach technicznych czy rozkręcaniu na części pierwsze i naprawach  -_-

Chętnie za to czytam co inni piszą i jedyne co mogę to dać plusa za umiejętności i co najważniejsze chęci do pracy i dzielenia się tym z innymi - przecinki czy ich brak w ogóle mi nie przeszkadzają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego o naprawdę ciekawych zegarach rozmawiamy w "wąskim gronie"... Pod stołem... :P

 

No i wielka szkoda.... Ja to widzę trochę inaczej. Dzięki artykułowi Pana Pawła dowiedziałem się mnóstwa ciekawych rzeczy. Byłem w muzeum, poznałem historię firmy, odkrywałem tajniki budowy i sztuki zegarmistrzowskiej. Wszystko podane w sposób przystępny i "przyjemny". Świetnie napisane, okraszone pięknymi fotografiami. Serdeczne dzięki za tą opowieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dogodzi sie wszystkim - jak będzie za dużo szczegółów, to opracowanie zrobi się za długie i męczące. Jak się da mniej - kto inny powie, że za mało informacji. I oczywiście zawsze jest tak, że po napisaniu i publikacji samemu jeszcze widzi się, że tu czy tam można by coś zmienić, dodać, ująć :)

Jak komuś mało informacji - jest link do glashuetteuhren.de - tam jest tyle informacji, że głowa boli (a translatory internetowe nieźle sobie radzą z tłumaczeniem). Myslę, że wyszło fajnie tak... nie za mało nie za dużo ;) 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Paweł, Twoje opracowania zawsze i od zawsze dobrze się czyta. Twoja wiedza jest niesamowita, o umiejętnościach nawet nie wspomnę, bo zazdroszczę ;)

Pozdrawiam i czekamy na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez KatarzynaPajkowska
      Drodzy czytelnicy strony KMZIZ.pl
       
      Z wielką radością informuję, że udało się wdrożyć stronę, która w całości poświęcona będzie Polskim manufakturom i Polskim producentom zegarków.
      W jednym miejscu znajdować się będą informację o nowościach, wywiady, relacje foto i wiele innych wiadomości na temat polskich manufaktur. Strona znajduje się w menu, w zakładce "Baza wiedzy".
       
       
      Serdecznie zapraszam, do lektury nowego materiału, przygotowanego przez Konrada i Tomka - założycieli 2gwatchblog.com.
      Materiał znajdziecie tutaj.
       
      Konradzie i Tomaszu - serdecznie podziękowania i powodzenia w dalszym odkrywaniu przed nami sekretów Polskich producentów
       
      Dla ułatwienia, nowa strona tutaj:

    • Przez KatarzynaPajkowska
      Choć Black Bay Fifty-Eight oficjalnie powstał jako hołd dla Tudora Submarinera "Big Crown" ref. 7924 ("Fifty-Eight", czyli "Pięćdziesiąt-Osiem" nawiązuje do roku z którego pochodzi ref. 7924), tak naprawdę cała linia Black Bay od dawna dzieli te same inspiracje.A jeżeli tak jak Autor szukaliście kiedyś godnej alternatywy dla Rolexa Submarinera, premiera z tegorocznych targów Baselworld ma szansę z powodzeniem zaspokoić ten apetyt.
      Więcej na naszej stronie głównej:
       
    • Przez KatarzynaPajkowska
      Z serii #wykopaliska prezentujemy dziś na łamach naszej strony recenzję opublikowaną na naszym forum 28 listopada 2009 roku. Autorem recenzji jest prezes stowarzyszenia KMZiZ - Eugeniusz Szwed.
       
      https://kmziz.pl/artykul/prezes-recenzuje-epos-3327-le
       
      ENJOY
       
    • Przez Micmar13
      Witam.
      Chciałem kupić zegarek dla ojca na Dzień Ojca i Urodziny w jednym bo urodziny ma kilka dni po Dniu Ojca. 
      Ogólne ojciec nie chodzi w zegarkach ale już kilka razy widziałem jak oglądał i myślę że by mu się spodobał taki prezent.
      Pasek skórzany, i tarcza raczej standardowa. Ojciec będzie miał teraz 52 lata.
      Myślałem może o firmie Tissot co wy na to? 
       
      Cena za zegarek to ok. 700PLN chociaż dobrze by było aby by troszkę tańszy.
       
      Czy polecacie jakieś polskie strony www z orygnalnymi zegarkami.
      Co powiecie na strony:
       
      https://zegarkicentrum.pl/zegarki
       
      http://www.zegarmistrz.com/
       
      Czy dostanę tam oryginalne zegarki bo na Allegro to często można się naciąć na podróby.
      Proszę o szybką pomoc do zostało mało czasu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.