Skocz do zawartości

Zdjęcie

Igła w stogu siana – Gutkaes&Lange nr 2207 Autor: PMWAS

strona publikacje Glashuette

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 kiniol

kiniol
  • Użytkownik
  • 4757 postów

Napisano 13 październik 2018 - 07:09

Szkodnictwo jak w dziale Zegary, holender.

Dlatego o naprawdę ciekawych zegarach rozmawiamy w "wąskim gronie"... Pod stołem... :P

• 0

#22 LMed

LMed
  • Użytkownik
  • 2259 postów

Napisano 13 październik 2018 - 08:49

No tak rozumiem, ale ten paskudny internet i tak wszystko rozwlecze, do diaska.
  • 0

#23 KatarzynaPajkowska

KatarzynaPajkowska
  • Stowarzyszenie
  • 45 postów

Napisano 13 październik 2018 - 12:47

Panowie, 

Jest mi bardzo przykro, że dyskusja pod BARDZO DOBRYM artykułem autorstwa naszego kolegi, forumowicza przybrała taki tor. 

Miejsce na uwagi techniczne proszę kierować tutaj

Ja serdecznie dziękuje autorowi, za poświęcony czas i energię w stworzenie publikacji, którą przeczytałam z przyjemnością. PMWAS - wiesz, że czekam na więcej  ;)

• 0

#24 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 8892 postów

Napisano 13 październik 2018 - 17:14

Panowie, 

Jest mi bardzo przykro, że dyskusja pod BARDZO DOBRYM artykułem autorstwa naszego kolegi, forumowicza przybrała taki tor. 

Miejsce na uwagi techniczne proszę kierować tutaj

Ja serdecznie dziękuje autorowi, za poświęcony czas i energię w stworzenie publikacji, którą przeczytałam z przyjemnością. PMWAS - wiesz, że czekam na więcej  ;)

Niestety droga Kasiu ale tak skończyło wiele fajnych tematów - czepiano się przecinków, jakiś drobnych błędów, kropek czy myślników zamiast skupić się na treści.

PMWAS - wiesz, że czekam na więcej   ;)

Po takich słowach sam bym rozebrał jakiś zegarek ale nie umiem  -_-

• 0

#25 KatarzynaPajkowska

KatarzynaPajkowska
  • Stowarzyszenie
  • 45 postów

Napisano 13 październik 2018 - 18:02

Paweł Bury, wiem, że Ty w swojej kolekcji też masz kilka pięknych, rzadkich i wartych opisania egzemplarzy ;) 

• 0

#26 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 8892 postów

Napisano 13 październik 2018 - 18:10

Paweł Bury, wiem, że Ty w swojej kolekcji też masz kilka pięknych, rzadkich i wartych opisania egzemplarzy ;)

Mam kilka kieszonek z dawnych lat ale niestety brak umiejętności jak u Pawła w ciekawym ich opisaniu nie mówiąc już o zagadnieniach technicznych czy rozkręcaniu na części pierwsze i naprawach  -_-

Chętnie za to czytam co inni piszą i jedyne co mogę to dać plusa za umiejętności i co najważniejsze chęci do pracy i dzielenia się tym z innymi - przecinki czy ich brak w ogóle mi nie przeszkadzają 

• 0

#27 Błyskawiczny

Błyskawiczny
  • Użytkownik
  • 298 postów

Napisano 13 październik 2018 - 18:24

Dlatego o naprawdę ciekawych zegarach rozmawiamy w "wąskim gronie"... Pod stołem... :P

No i wielka szkoda.... Ja to widzę trochę inaczej. Dzięki artykułowi Pana Pawła dowiedziałem się mnóstwa ciekawych rzeczy. Byłem w muzeum, poznałem historię firmy, odkrywałem tajniki budowy i sztuki zegarmistrzowskiej. Wszystko podane w sposób przystępny i "przyjemny". Świetnie napisane, okraszone pięknymi fotografiami. Serdeczne dzięki za tą opowieść.

• 0

#28 pmwas

pmwas

4-85

• Moderator
  • 4825 postów

Napisano 13 październik 2018 - 18:53

Nigdy nie dogodzi sie wszystkim - jak będzie za dużo szczegółów, to opracowanie zrobi się za długie i męczące. Jak się da mniej - kto inny powie, że za mało informacji. I oczywiście zawsze jest tak, że po napisaniu i publikacji samemu jeszcze widzi się, że tu czy tam można by coś zmienić, dodać, ująć :)

Jak komuś mało informacji - jest link do glashuetteuhren.de - tam jest tyle informacji, że głowa boli (a translatory internetowe nieźle sobie radzą z tłumaczeniem). Myslę, że wyszło fajnie tak... nie za mało nie za dużo ;) 

• 0

#29 _Kwiatek_

_Kwiatek_
  • Moderator
  • 5707 postów

Napisano 13 październik 2018 - 19:07

Paweł, Twoje opracowania zawsze i od zawsze dobrze się czyta. Twoja wiedza jest niesamowita, o umiejętnościach nawet nie wspomnę, bo zazdroszczę ;)
Pozdrawiam i czekamy na więcej.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: strona, publikacje, Glashuette

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych