Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kalamondindesign

Bulova- skadaki? Podróbki? Oryginały?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Interesuję się zegarkami od niedawna, ale jakoś upodobałem sobie markę Bulova. Nie jestem znawcą, ale coś tam sobie czytam.

Na allegro widziałem dziś dwie dziwne aukcje. Czy ktoś z Was, bardziej doświadczonych w tej materii jest w stanie mnie oświecić?

Bulova acutron przez jedno "c" na tarczy? W dodatku mechaniczny?

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7603884283

 

I kolejny, accutron automatyczny??

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7603487434

 

O ile wiem, accutrony są kwarcami z większą częstotliwością, nie spotkałem się również do tej pory z jednym c oraz accutronem automatem, ale może po prostu się nie spotkałem a są... Ten drugi model niby nówka, 8 osób licytuje..32072f5ac3f9582f5b9f8401f71827e2.jpg4e4374303f8d5400bb229285ed02d200.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy to nie "Bulova", tylko "13uI ova". Licytacja od złotówki, i myślę, że zegarek wart jest takiej ceny. Ale niewiele wyższej.

 

Ten drugi ma referencję 64b116 - to Bulova Accutron Gemini. Accutron to nazwa serii, niegdyś nosiły ją kamertonowce, później automaty, później kwarce, a teraz kwarce UHF. Faktycznie była niegdyś sprzedawana za tyle, co na metce, choć to cena mocno przeszacowana. Nawet za nówkę, a ta sztuka wygląda na mocno używaną.

:)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha faktycznie 13ul ova, nie przyjrzałem się, ale dobre :) Dzięki za informacje, nie miałem zamiaru ich kupować, zaciekawiły mnie tylko te mechanizmy. Dowiedziałem się dzięki Tobie czegoś nowego, byłem przekonany, że accutrony były tylko kamertonowe i kwarce, nie wiedziałem o automatach.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten udający Bulovę cudny. Parrenin na chodzie, zastanowię się nad nim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, może warto go kupić i wysłać do Bulovy żeby zobaczyli jakie podróbki ich zegarków chodzą ;) powodzenia na licytacji, może nie być łatwo :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.