Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Drugi zegarek ~5000zł

Drugi zegarek, bardziej elegancki. Longines Oris Omega Certina 5000zł 2 zegarek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Passionat

Passionat
  • Użytkownik
  • 298 postów

Napisano 18 październik 2018 - 20:03

Zmierz się z Oris Big Crown Small Second Pointer Day, jest na dwóch popularnych portalach... Wiem co mówię, bo mam też taki i taki sam nadgarstek (choć dość płaski - nie okrągły). Zegar piękny jest :)

Użytkownik Passionat edytował ten post 18 październik 2018 - 20:03

• 0

#22 seb71

seb71
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 6239 postów

Napisano 19 październik 2018 - 13:48

A może Eterna Kon Tiki ale bez chrono? Zamiast 16mm ma niewiele ponad 12mm.

• 0

#23 janisz

janisz
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 październik 2018 - 08:10

Dzięki za podpowiedzi. Dalej nie wiem jaką decyzję podjąć. Na szczęście to sprawa, która nie ma terminu przedawnienia i mogę się wieki zastanawiać  :rolleyes:  Cały czas podoba mi się coś co przekracza mój budżet. Wzorcem dla mnie jest jednak Omega.

Pojawiła się też "okazja" na Longines Master Collection z fazami księżyca za 6500zł ale to dalej przekracza mój założony budżet. 

Korci Eterna Chronograf ze starszej referencji, która jest na bazarku. Tak samo podoba mi się Oris 65. Najlepiej byłoby mieć je oba  :o Tylko, że za te dwa to już będę mieć wymarzoną Omegę  :blink:  Błędne koło. Forum powinno być zabronione  :lol: 

Szukam i zastanawiam się dalej. Jak coś wybiorę to na pewno napisze jaka zapadła decyzja. 

Może coś na bazarku pojawi się do świąt w moim budżecie co spowoduje, że powiem "To ten!!!" 

• 0

#24 Misz

Misz
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 24 październik 2018 - 18:54

Jeszcze jeden model przychodzi mi do głowy ale żeby się zmieścic w budżecie będziesz się musiał naszukać.
Myśle że dla takiego zegarka warto!
Omega Speedmaster 3511.50
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Longines, Oris, Omega, Certina, 5000zł, 2 zegarek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych