Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Opłatę za dział „autentyczność / wartość”

• Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 2733 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 09:01

Pomylki sa wpisane w zycie . Nie mam pretensji do eksperta z forum ,  ktory mylil sie piszac , ze w kupionym przeze mnie zegarku koronka nie jest oryginalna . Kupilem  juz nawet inna koronke , ktora miala byc oryginalna , a nie byla . 

Rozmawialiśmy o Twojej "zwykłej" Constellation" i jej koronce, w trakcie rozmowy pokazałeś zdjęcie z sieci Omegi PiePan, 

Ja w dalszym ciągu pisałem o pierwszej, a Ty w trakcie rozmowy kupiłeś koronkę do Pie Pan, nie ja się pomyliłem, tylko Ty za szybko "działasz" ^_^  ;)

Laik , taki jak ja , wymienia opinie otrzymana od profesjonalisty na pieniadze , nie oszukujmy sie . Bylem o wlos od przeplacena za Omega Officer , i to duzo !!!

Cieszę się że odwiodłem od kupna.

• 0

#62 Ritter

Ritter
  • Użytkownik
  • 1183 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 21:15

Wygooglować, określić na odległość, najlepiej z byle jakich zdjęć a organoleptycznym obejrzeniem artefaktu jest mniej więcej taka różnica jak między poznaniem adresu domku uciech ciotki Zośki a byciem w domku uciech ciotki Zośki :) .

Jest taka prawidłowość, że im coś jest droższe tym większa jest pokusa by się starać to odpicować albo podrobić.

• 0

#63 skand

skand
  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 06:53

Jak sie popatrzy co poniektorzy uzytkownicy maja na przegubach , to nic by im nie zbylo dac ze dwie stowy rocznego abonamentu na lepszy i szybszy sprzet . Hobby kosztuje . Nawet kumaci , dzieki uczestnictwu , jeszcze bardziej sie  rozwijaja 

Forum powinno byc darmowe tylko dla jednorazowcow , ktorzy znalezli na strychu zegarek i pytaja czy dzieki niemu beda bogaci .

• 0

#64 Wacor

Wacor
  • Stowarzyszenie
  • 960 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 09:52

Kolego, jeżeli tak bardzo chcesz płacić za stwierdzenie autentyczności zegarka to zawsze możesz skorzystać z pomocy specjalistów z listy poniżej:
http://rzeczoznawcy.srj.org.pl/

Dostaniesz certyfikat, wycenę...a forum jest darmowe, pomoc kolegów i koleżanek też jest darmowa, a jeżeli ktoś ma potrzebę wsparcia Stowarzyszenia to zawsze może przelać swój „dar serca” na konto Klubu.
  • 0

#65 kiniol

kiniol

wieżowy

• Użytkownik
  • 5577 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 16:29

Ale w temacie wiarygodnego zegarmistrzostwa na tej liście nikogo nie ma...

• 0

#66 Ritter

Ritter
  • Użytkownik
  • 1183 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:03

Jak sie popatrzy co poniektorzy uzytkownicy maja na przegubach , to nic by im nie zbylo dac ze dwie stowy rocznego abonamentu na lepszy i szybszy sprzet . Hobby kosztuje . Nawet kumaci , dzieki uczestnictwu , jeszcze bardziej sie  rozwijaja 

Forum powinno byc darmowe tylko dla jednorazowcow , ktorzy znalezli na strychu zegarek i pytaja czy dzieki niemu beda bogaci .

Jak już to chyba na odwrót :) . To nowi użytkownicy powinni płacić. Po pierwsze primo, Koledzy ze sporym doświadczeniem nie koniecznie potrzebują tego typu rad. Już na tyle poznali przekrój rynku jak i prywatnie innych stałych bywalców, że to mało prawdopodobne by były im potrzebne tego typu porady.

Po drugie primo jak odróżnisz jednorazowych jednorazowców od wielorazowych jednorazowców? Dodatkowy obowiązek dla moderatorów celem zbierania i porównywania IP? No i co na to np. technologia TOR?

Po trzecie primo czyli primo ultimo. Jak już zauważyłeś to dosyć drogie hobby. Niech się nowi finansowo wprawiają :) .

Ale w temacie wiarygodnego zegarmistrzostwa na tej liście nikogo nie ma...

A to cię dziwi :) ?

Użytkownik Ritter edytował ten post 14 kwiecień 2019 - 18:05

• 0

#67 skand

skand
  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:52

Fajnie by sie wklejalo zdjecia wysokiej rozdzielczosci ,bez potrzeby ich zmniejszania . To mialem na mysli , piszac o propozycji abonamentu . Juz sobie daruje ciagniecie tej dyskusji ,bo przypomina rozmowe nie napisze kogo z kim , gdyz zalapalbym bana .

• 0

#68 _Kwiatek_

_Kwiatek_
  • Moderator
  • 6149 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:53

Ok więc zamykamy.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych