Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tyrada Polska

Orient automatic? Oszust czy okazja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Pisze do was z małą prośbą. Została mi złożona oferta kupna zegarka za 900 zł. Znajomy mówi, że jest autentyczny, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego zegarka. Jedyne co znalazłem to pod hasłem "Orient Watch, Large Size World Time (Capital and 50 similar items"

Natomiast z tyłu ma napisane [KE] 469JE4-80 CA. Czy możecie podać mi model tego zegarka? Jakoś dziwnie się czuję, że nigdzie nie mogę go znaleźć, a jedyną strona, na którą trafiłem śmierdzi trochę tanią podróbą.

Zegarek, o którym mówię wygląda identycznie jak z tej strony :https://m.bonanza.com/items/like/542628334/orient-watch-large-size-world-time-capital-cities-automatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee daj sobie spokój.. Śmierdzi to jakaś radosną indyjską twórczością, nawet gdyby był autentyczny to straszny paskud z niego. Widziałeś jak powinien zgodnie z tym co ma na deklu wyglądać ten zegarek?


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO spora szansa, że Orient takiego cudaka wypuścił, bo podobne dziwactwo całkiem niedawno podejrzewałem o twórczość kolegów z Indii, a potem znalazłem kilka identycznych w sieci. Ale nie dam sobie uciąć za tę oryginalność nawet paznokcia ;). Tak czy inaczej, to cena atrakcyjna nie jest, więc bym odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam marudzą  ;)  ... oryginalny dziwoląg, a trudno go znaleźć bo to vintage z czasów "patelni" i SK. W tym przykładzie wyjątkowo nieszczęśliwy zestaw kolorów.

 

Ja mam uroczy  :P

 

Orient-nadgar-2.jpg

 

... a proponowana cena kosmiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowy 'rolegz' like watch, lubie stare orienty 'królewskie', nie patelnie, tylko jak nazwa wskazuje king diver'y. ale ten model jest imo niezbyt wyględny : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.