Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ichris

Zakup Casio LCW-M170D-1AER na Amazon.de

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chciałbym kupić Casio LCW-M170D-1AER i w dobrej cenie znalazłem tutaj: https://www.amazon.de/dp/B00M9ZDTJ8/ref=asc_df_B00M9ZDTJ81539432000000/?tag=wwwskapiecpl-21&creative=22662&creativeASIN=B00M9ZDTJ8&linkCode=df0&language=pl_PL&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral&th=1

 

175 EUR tj. jakieś 753zł  181EUR ~ 778zł, chociaż pewnie podpiąłbym swoją kartę w Euro z kantora walutowego Aliora. 

 

Co sądzicie o tej ofercie? Nigdy nie kupowałem w Amazonie, nawet nie mam tam konta więc trochę się obawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie upewnij się tylko, że przedmiot jest wysyłany przez Amazona, a nie podmiot trzeci. W tym przypadku:

 

 

 

Wysyłka i sprzedaż przez sprzedawcę Amazon. Możliwość zapakowania na prezent.

 

tak jest, więc bierz śmiało i bez obaw. Bardziej prokonsumenckiego sklepu i realizacji ewentualnej gwarancji ze świecą szukać.

 

Weź tylko pod uwagę, że mogą doliczyć koszty przesyłki oraz różnicę VAT (w DE jest 19%). Ale wszystko się wyjaśni w podsumowaniu zamówienia. Dwie sprawy:

- kasę z karty ściągają chwilę przed wysyłką, więc się nie zdziw jak przez parę dni nie pobiorą pieniędzy z konta

- nie bierz przewalutowania na PLN, mają bardzo niekorzystne kursy - ale to już wiesz, bo podpiąłeś Revolut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- nie bierz przewalutowania na PLN, mają bardzo niekorzystne kursy - ale to już wiesz, bo podpiąłeś Revolut.

 

Dzięki za odp :)

 

No właśnie nie mam Revoulta. Mam rachunek w Euro w Kantorze Aliora i kartę do tego rachunku. Oczywiście bez sensu przewalutowywać w takiej sytuacji... na coś szczególnie uważać przy transakcji, jest jakaś pułapka gdzie można kliknać coś nie teges ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smialo bez obaw, to najlepszy, bo globalny sprzdawca w internecie, wiec nie ma obawy o jakość i pochodzenie towaru, ja od lat korzystam z amazon uk. nigdy nie zawiedli, kiedyś kurier przywiozl mi zamówienie, ale tak zachomikowal na mojej posesji,ze nie znalazłem, reklamowałem i za tydzień bez dodatkowych kosztow mam towar do reki, a...po roku te pierwsza dostawe (stoliczek pod laptopa)znalazłem w trawie pod krzewem, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czaiłem się na niego wielokrotnie, dla mnie wersja w stali ma najlepszą tarczę, tytan mimo że ciekawszy (bo po prostu mniej jest tytanowych casio) tarczą jakoś nie gra. Tutaj tarcza jest zacna plus wskazówka sekundowa. Uważam że dobry zegarek ale zastanowiłbym się i poszukał jeżeli stanowi większa wodoszczelność model M510D. Reszta top jak dla mnie. Gdyby jeszcze był screw back byłby zegarkiem idealnym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M510D nie da rady wrzucić na pasek, ze względu na niestandardowe uszy. Nie dla wszystkich jest to wada, ale warto mieć to na uwadze :) Sam zegarek pod względem technologicznym świetny, sam go prawie kliknąłem tydzień temu na Amazonie właśnie po obniżce na 175EUR. Jednak spasowałem, bo na realnych zdjęciach i YT coś mi nie pasuje w połączeniu ana-digi, więc pewnie bym nie nosił.

 

Rzuć sobie okiem jeszcze na Citizeny eco-drive z RC. Seria CB (a np. CB0010-88L) odwiodła mnie od porywczego zakupu w/w Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizena przymierzałem się kupić przed MTG, model BM7360-82E, i gdyby ten zegarek miał np radio to nie miałbym dzisiaj MTG, wiem że to dwa inne zegarki i że ECO Drive też jest dokładne ale szukałem wszystkiego co mam w np w kostce ale w klasycznej odsłonie. 

Gdyby można było łączyć cechy zegarków i robić z nich custom made :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem Ecodrive'a Citizena cb0010-02e. Ogólnie świetny zegarek, bardzo mi się podoba ale jednak ciut za duży na moją wątłą łapę oraz wolę bransoletę niż pasek, nawet jeśli to jest Hirsch...

 

Jak działają ewentualne zwroty na amazonie? Bo z reklamacją czytałem, ze nie ma problemów. Rozumiem, że Zibi nie przyjmie takiego zegarka na swój warsztat gwarancyjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten zegarek na amazonie.de :)

 

Podpiąłem kartę kantora walutowego Aliora w euro, zabokowane mam 1 EUR więc chyba wszystko git. 

 

Później zatwierdziłem zakup, po wyrównaniu VATu wyszło 180,88 EUR. Teraz oczekiwanie :P

 

Pozostałe, bliźniacze modele wróciły do standardowych cen, czyli ok. 75 EUR w górę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gratuluje zakupu! Czekam na zdjęcia i relacje jak zegarek w ogólnym odczuciu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam!  :D Miał być w poniedziałek a tu szok... w piątek już dostarczony. Zamówiłem w środę wieczorem. Jestem pod mega wrażeniem.

 

A sam zegarek prezentuje się tak:

(foty robione na szybko marną komórką, postaram się wkrótce zrobić coś lepszej jakości...)

 

IMG-20181020-120049-HDR.jpg
IMG-20181020-120125-HDR.jpg
IMG-20181020-120403-HDR.jpg
IMG-20181020-120427-HDR.jpg
IMG-20181020-120650-HDR.jpg
 
 
 
 
Ogólnie CZAD :D !!! Czytelność tarczy rewelacyjna, dwukolorowa wskazówka super. Łączenie z zegarem atomowym bezproblemowe. Wygląd super, bardzo podoba mi się matowa bransoleta, zapięcie również wygląda swietnie. Ekran cyfrowy na żywo zdecydowanie mniej się rzuca w oczy niż na zdjęciach co mnie również cieszy. Dzięki niemu obsługa zegarka jest znacznie wygodniejsza (np. stref czasowych) i jest więcej funkcji (alarm, stoper, timer). W miarę możliwości polecam obczajenie zegarka przed zakupem. Naprawdę ten ekranik zrobiony jest bardzo mądrze i dodaje trochę luzu na tarczy a zastosowanie negatywu (jasna czcionka na ciemnym tle) nie zaburza projektu. Rozmiar ok. 40mm idealnie pasuje na moją łapę. Świetny, stonowany, elegancki design, jakże inny od najczęściej wielkich i krzykliwych Edifice. Miło wrócić do marki po kilkunastu latach, od której zaczynało się przygodę z zegarkami :) Zeby nie było laurki to na minus podświetlanie, które wygląda marnie ale... może lepsze takie niż żadne. Przykładowo w Citku nie było w ogóle podświetlania (choć była dobra luma) ale do Indiglo to w tym Casio daleko, oj daleko. Ale to pierdoła. Zegarek zdedyowanie wart swojej ceny. Myślę, że nawet wart tego tysiaka z hakeim w Polsce a w promocyjnej cenie za jaką kupiłem to sztosik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pierwszy kontakt z Amazonem wypadł tak dobrze. Sam zegarek zdecydowanie ładniej wygląda niż na renderach, nie taki straszny ten anadigi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, bardzo ładnie prezentuje się na ręku. Niech się nosi  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :)

 

Myślę, że zegarek ma też potencjał może nie na garniturowca ale... sami zobaczcie jak wygląda na pasku (nie moje foty):

 

https://www.flickr.com/photos/watchelse/22043948820/in/photostream/

https://www.flickr.com/photos/watchelse/22205963866/in/photostream/

 

Myślę, że sprawię sobie jakiś pasek do niego bo wygląda to kozacko. 

 

 

Tylko jak zdjąć bransoletę żeby jej nie skaszanić? 

 

post-50639-0-09351800-1540038714_thumb.jpg

 

Domyślam się, że trzeba podważyć te motylki i dopiero później zabrać się z teleskop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już za późno, bo albo zdjąłeś ją poprawnie albo podważyłeś i pogiąłeś maskownice :) Normalnie ściskasz teleskop przez otwór w "motylku" i wysuwasz ją z uszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za późno :D Nie mam jeszcze paska. Czyli zdejmuje jak zwykły pasek... Dzięki!

 

PS. A jaki pasek Waszym zdaniem będzie pasował do tego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta w tych modelach jest stalowa czy taki "stalo-plastik" :) ?
Chodzi mi o modele:
- LCW-M170D

- LCW-M510D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.