Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Minimalistyczny zegarek - Timex?

Jaki zegarek wybrać? zegarek timex lorus czy inny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Demotywator00

Demotywator00
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2018 - 09:43

Witajcie!

Piszę do Was z prośbą o poradę co do wyboru zegarka.

Będzie to mój pierwszy zegarek w życiu, a co za tym idzie, kompletnie się na tym nie znam.

Poczytałem o firmach typu Timex czy Lorus i raczej celowałbym w te zegarki.

Mój budżet to około 300 zł. Wiem, że za tyle pieniędzy nie mam co liczyć na coś bardzo porządnego - jednak na początek chciałbym się przekonać do zegarków.

Zależy mi na zegarku bardzo minimalistycznym (najlepiej czarnym). Od razu zakochałem się w modelu Timex Originals T2N794M (https://www.zegarek....ex_t2n794m.html)

Jednak czytałem opinie, że jest to zegarek głośni, potrafi parować od środka, odpryska farba.

Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą i tym konkretnym modelem?

Jeśli polecicie mi coś innego, to jak już wspomniałem, zależy mi na minimalizmie (tak jak ten Timex), kolor czarny, bez dodatkowych tarcz, z podświetleniem itd.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

• 0

#2 AnonimowyAlkoholik

AnonimowyAlkoholik
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:55

Problem z zegarkami w takim stylu jak ten Timex jest taki, że w sumie na takiej tarczy nie widać jaka jest godzina, dodatkowo czarna powłoka koperty w zegarku za cenę poniżej 300 zł może nie być trwała. W podobnym stylu Zegarki robi Citizen, z tym że cena średnio x2 niż Twój budżet...

• 0

#3 Kuklik

Kuklik
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 19 październik 2018 - 13:34

Jak radzi przedmówca - w tej cenie byłbym ostrożny co do powłoki. Zdziadzieje szybko, cudów nie ma.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek, timex, lorus, czy, inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych