Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lukazziano

G-SHOCK GW 9400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam G-Shocka. Musi posiadać waveceptor i solar. Czy istnieje jakaś alternatywa dla tego modelu? Pozostałe funkcje typu kompas termometr itd nie są konieczne. Dodam że gdyby znalazło się coś w budżecie do 5 stówek byłoby miło. Czekam na podpowiedzi i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Może jeszcze ktos cos podpowie.

Jaroslaw Jerry Esowy gdybys sie zdecydowal napisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-M5610 - ale to "kostka" wiec zupełni inny kształt,  GW-6900,

 

Edit: polecam też GW-9200 ale ten model nie jest już produkowany, wiec raczej używka w grę wchodzi

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W jasny słonczy dzień bardzo czytelna, przy gorszym świetle już nie koniecznie, ale masz podświetlanie jakby co - z tym że "negatywy" trzeba lubić żeby mieć ;)

 

Edit: no i to jest DW-6900 a nie GW-6900 - czyli panelu słonecznego i synchronizacji nie ma

 

Tutaj masz z WC i solarem https://allegro.pl/zegarek-casio-gw-6900-1c-g-shock-wielofunkcyjny-i7008482164.html

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzylem dzis gw6900 gw 7900 i g 9300. Jestem prawie przekonany ze bedzie to 7900 lub 9300. Mudman nie ma co prawda funkcji radio controlled ale robi robote. Jeszcze jedno pytanie. Gdzie najlepiej szukac tych modeli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito jaki byś wzial dla Siebie w budzecie 500 no powiedzmy max 800 ?

 

Tak nie ma co do sprawy podchodzić bo każdy ma inne upodobania, moim zdaniem najbardziej uniwersalnym g-shockiem w najlepszej relacji jakości do ceny jest GW-M5610 z tym że to jeden z najmniejszych g-shock'ów i nie każdemu to odpowiada, jeśli zależy komuś na innych funkcjach i właściwościach zegarka to ma szeroki wachlarz do wyboru.

Jeśli masz większy nadgarstek to świetnie na nim będzie leżał G/GW-9300, GW-9400 ewentualnie GXW-56 jeśli nieco mniejszy i GW-M5610 Ci z jakichś względów nie odpowiada to masz GW-7900, GW-6900, GW-9110,  GW-9200 - z tym ze dwa ostatnie są trudno dostępne jako nowe.

W żadnym wypadku nie da się powiedzieć który g-shock jest lepszy, a który gorszy - bo to kwestia indywidualna, u mnie np prym wiedzie GW-5000 a za nim GW-9400 a to zupełnie inne zegarki są, przez kilka lat moim jedynym "G" był G-9300 i byłem z niego bardzo zadowolony, a Ty sobie musisz sam zdanie wyrobić... Niezależnie jakiego g-shocka kupisz to będzie dobry wybór - ważne żeby był dopasowany do Ciebie.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyczerpującą odpowiedz. No niestety zawsze sa te dylematy przed zakupem. Teraz mam wiekszy metlik w glowie niz przed wyborem divera. Choc to tez nie byla bulka z maslem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie pytanie a w zasadzie dwa. Gdzie szukac gw 6900 oraz Daito wspomniales ze gw 9300 tylko prywatny import. Czyli allegro i tym podobne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie pytanie a w zasadzie dwa. Gdzie szukac gw 6900 oraz Daito wspomniales ze gw 9300 tylko prywatny import. Czyli allegro i tym podobne ?

GW-6900 masz na allegro w 7-mym poście tego tematu przesłałem Ci link, a GW-9300 to bardziej ebay albo amazon amerykański - ten model trafił na europejski rynek tylko w kilku wersjach w Polsce był dostępny w dwóch wersjach militarnych "negatywnym" DC i "pozytywnym" CM ale chyba już wyprzedane bo nie widzę...

 

https://www.ebay.pl/itm/Casio-G-SHOCK-GW-9300-1JF-MUDMAN-Solar-Radio-controlled-Atomic-GW-9300-1/302487658758?hash=item466dab6106:g:KRYAAOSwzgBY4vgK:rk:9:pf:0

 

https://www.amazon.com/Casio-G-shock-Multiband6-Japanese-Gw-9300-1jf/dp/B0053A0HB4


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Daito. Teraz wszystko przeanalizowac i cos sie wybierze. Pochwale sie nabytkiem. A kolega ma u mnie dobre piwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie GWm5610 i g9300, oba na pewno wrócą bo są to świetne!!!!! zegarki. Polecam oba z czystym sercem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Poki co najblizej mi do g9300.

 

;)

 

DSC01986.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budzecie wzialbym gulfmana z wave i solarem ale ja wole mniejsze GShocki :))

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Szukam i za czorta nie mogę znaleźć gulfmana z wave i solarem. Może koledzy znają model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9110 ale to trudne poszukiwania będą bo zegarek jest trudno dostępny i mocno przeszacowany... ma moduł ten sam co GW-7900. Jeden leży na allegro, ale cena mocno przekombinowana moim zdaniem - to już chyba lepiej by było poszukać GW-9200 w dobrym stanie bo rozmiarowo są podobne a Riseman ma więcej funkcji...

 

https://allegro.pl/casio-g-shock-gw-9110-gulfman-solar-waveceptor-i7655311099.html

 

GW-9200:

https://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-gw-9200-zestaw-i7655584429.html


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daito. W sumie miałem już zamawiać g 9300 mudmana na eglobalu, ale trochę dużo negatywnych opinii o tym sklepie więc zastanawiam się mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daito. W sumie miałem już zamawiać g 9300 mudmana na eglobalu, ale trochę dużo negatywnych opinii o tym sklepie więc zastanawiam się mocno.

 

Gdzie masz te negatywne opinie? Popytaj na forum, sporo użytkowników kupowało w tym sklepie, ja zamawiałem GW-9400DCJ zegarek był u mnie w 7 dni bez żadnych problemów. Z tego co się orientuję to nie tylko u mnie poszło tak gładko.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz te negatywne opinie? Popytaj na forum, sporo użytkowników kupowało w tym sklepie, ja zamawiałem GW-9400DCJ zegarek był u mnie w 7 dni bez żadnych problemów. Z tego co się orientuję to nie tylko u mnie poszło tak gładko.

Na opineo ale skoro mówisz że tutaj nie było problemów to chyba nie ma co kombinować. Trzeba brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.