Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bogdan_plock

Kupię tarczę do orienta cesarskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - pilnie poszukuję ( najlepiej nowej) tarczy do zegarka Orient cesarski ( patelnia ) kolor niebieski ( i tylko niebieski) tel. 502309738 lub pw, ewentualnie proszę o informację gdzie można kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - pilnie poszukuję ( najlepiej nowej) tarczy do zegarka Orient cesarski ( patelnia ) kolor niebieski ( i tylko niebieski) tel. 502309738 lub pw, ewentualnie proszę o informację gdzie można kupić

Na olx ktoś sprzedaje cyklicznie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx ktoś sprzedaje cyklicznie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

OK dziękuję za podpowiedz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dziękuję za podpowiedz

Niejaki Wojciech, się mi przypomniałoe28632cc8a01ea45051986daee0a56dd.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego całego w tej właśnie wersji. Jest na chodzie, ale za krótko trzyma naciąg, więc wymagałby serwisu. Możesz go sobie kupić w całości za powiedzmy stówę, jest w dobrym stanie kosmetycznym, więc się nada jako źródło do przeszczepów. Sam używam drugiego, więc ten nie jest mi potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego całego w tej właśnie wersji. Jest na chodzie, ale za krótko trzyma naciąg, więc wymagałby serwisu. Możesz go sobie kupić w całości za powiedzmy stówę, jest w dobrym stanie kosmetycznym, więc się nada jako źródło do przeszczepów. Sam używam drugiego, więc ten nie jest mi potrzebny.

Witam - jestem zainteresowany 100 zł z przesyłką i możesz podać swoje dane i nr konta to przeleję pieniążki oraz podam swoje dane do wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.