Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Piotrek.

Alternatywa dla skx013

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek.

Witam

Mam alternatywę, czy jestem skazany na skx013? Ma być nurek nie większych rozmiarów i oscylujący ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Może trochę nie na temat, ale mogę zapytać co Ci się nie podoba w SKX013? Sam zastanwawiam się nad zakupem tego zegarka ze względu na mały nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

Cześć,

Może trochę nie na temat, ale mogę zapytać co Ci się nie podoba w SKX013? Sam zastanwawiam się nad zakupem tego zegarka ze względu na mały nadgarstek.

Stop sekunda. Tego mi brakuje. Poz tym brak większych zastrzeżeń. Ma być prezentem i chciałbym porównać, mieć alternatywę, punkt odniesienia przy wyborze.

Sam też zastanawiam się nad zmianą Mako 2 na SKX007. 

A Ty jaki masz pomysł? co jak nie 13?

Wiesz gdzie kupić, w Polsce, 13? Wczoraj szperałem w necie i nie jest to takie proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce raczej nie dostaniesz skx013, a jak będzie to w kosmicznej cenie. Na allegro jest za 1500 złotych... Na cw można kupić za ok 750 zł i liczyć, że nie złapią na cle.

Cena tego modelu będzie rosła, ponieważ model skx007 został wycofany z produkcji i będzie większy popyt na 013.

Niestety nie polecę Ci żadnej alternatywy dla tego modelu. Cięzko będzie znaleźć coś rozsądnego w tym rozmiarze i w tych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

Dziękuję, przyda się bardzo  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, ale licz się z tym, że prawdopodobnie jeszcze 25% tej ceny dopłacisz przy imporcie. No i gwarancja tak jakby nie istnieje. Poza tym jest ok. ;)

 

A co do tematu, to nie za mały ten 013? Skoro masz Mako, 007 też będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

Dziś trochę liznąłem info o azjatyckich zakupach, to apropos cw, i rezygnuję. Kupię w Polsce.

13 ma być dla dziewczyny, stąd upór przy rozmiarze.

Dla mnie albo 007 albo Citzien NY0040, w którym chyba jednak bezel chyba bezel przeraża mnie za bardzo... Z przyjemnością poczytam wasze propozycje nurka konkurenycjnego do powyższych. Ma być automat i nie większy od 007. 

Mako wystawiłem na olx. Mogę tu podać link do ogłoszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

Poszło przed momentem zamówienie na 007 i 013 na gumowych. Będą noszone na czarnych nato.

Dziękuję za uwagę i rady  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile to znaczy mały nadgarstek? Ja mam 16-16,5 + małe dłonie i uważam 007 za mój idealny zegarek, który siedzi cudownie (dzięki małemu l2l). Zważ na to, że 013 jest tak samo gruby jak 007, przez co inaczej się rozkładają proporcje - może być jak rurka na ręku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek mam jak Vonziej i w życiu bym się na nato nie odważył przy SKX. One już same w sobie są wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek mam jak Vonziej i w życiu bym się na nato nie odważył przy SKX. One już same w sobie są wysokie.

Ja noszę granat + pomarańczowy pasek przez środek i jest super, ale i tak 99% czasu to bransoleta oyster ze strapcode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja ogólnie za nato nie przepadam, chociaż w zeszłoroczne wakacje jakiś przelotny romans z nimi miałem. Obecnie używam tylko 1 takiego paska w połączeniu z tylko 1 zegarkiem, ale to dość cienki kwarc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

A ile to znaczy mały nadgarstek? Ja mam 16-16,5 + małe dłonie i uważam 007 za mój idealny zegarek, który siedzi cudownie (dzięki małemu l2l). Zważ na to, że 013 jest tak samo gruby jak 007, przez co inaczej się rozkładają proporcje - może być jak rurka na ręku

Dzięki za uwagę o proporcjach 13. Zaraz biorę się za analizę.

Ja natomiast tylko nato  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

Skx'y już jutro mogą do mnie dotrzeć. Prezent wręczany będzie dopiero w grudniu, więc zdążą się zakurzyć  :)

 

Kupione w Polskim sklepie. Cena za oba 2060. 

 

Dziękuję za pomoc, bardzo  :)

 

P. s. Wczoraj jeszcze oglądałem na żywo i biją na głowę mojego byłego  :blink: , sprzedanego mako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

Kupiłem tu: https://zegarki-jaworowski.pl/

Komunikacja ze sprzedawcą bardzo fajna.

 

Ale jest problem. 7 bardzo spieszy, jeszcze dobrze się nie przyjrzałem, ale stawiam, że z minutę na kwadrans. Na razie jest słaby naciąg, choć nie wiem, czy to ma znaczenie. Jutro w nim pobiega, to się naciągnie na maksa. 

Mój entuzjazm uleciał bardzo. 

Co Wy na to?

 

Pomiar dokonany: spieszy 12 minut na godznię! 

 

I kup tu teraz w jakichś Chinach i próbuj zwrócić.

Sprzedawca poradził wahanie zegarkiem w celu rozprowadzenia smaru, zostawienie zegarka na noc, popukanie palcem w szybkę.

Jak zabiegi nie pomogą będzie wymiana egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

Epopei ciąg dalszy. 

007 się nie lituje i spieszy. Wymiana. I znów z tydzień z gołym nadgarstkiem  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.