Skocz do zawartości


MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy


Zdjęcie

Teroryści zaatakowali w Pruszkowie


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Adi

Adi

  mr

 • Użytkownik
 • 5784 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:tu i teraz

Napisano 09 listopad 2018 - 23:04

facepalm.........

 

Dodam, że mam pełną świadomość, pracując 20 lat w medycynie, że są schorzenia, na które nigdy nie powstanie szczepionka. Nawet lek. 


Użytkownik Adi edytował ten post 09 listopad 2018 - 23:21

 • 2

#42 irekm

irekm
 • Użytkownik
 • 4309 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Vancouver BC

Napisano 09 listopad 2018 - 23:25

" Chemitrals - to nic innego jak geoinzynieria,tylko to jest naprawde szeeroki temat i nie zawsze tlumaczony."

Coś więcej na ten temat? Chociaż w skrócie, zainteresowało mnie to. A do tej pory nie czytałem jakiegoś poważnego opracowania na ten temat,

Użytkownik irekm edytował ten post 09 listopad 2018 - 23:32

 • 0

#43 desmo

desmo
 • Użytkownik
 • 5803 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 listopad 2018 - 00:05

 A co do niezaleznych zrodel informacji,media sa lepsza bronia niz pistolet i wladza o tym wie
Zwroc tez uwage w rakich rekach znajduja sie media,bo to tez wazna informacja - pytanie rodzi pytanie :/
jedynie co pozostaje to wlasny rozum i dobre filtrowanie informacji


Internet to broń obosieczna - wiedza ukryta jest zwykle głębiej na powierzchni czai się reklama i tania sensacja. Własny rozum i filtrowanie działa pod warunkiem posiadania solidnej wiedzy a tej z definicji nie ma na onecie czy w tabloidach.
Ale przynajmniej potwierdza się prawidłowość na temat skłonności do teorii spiskowych ...
 • 0

#44 VITUS

VITUS
 • Użytkownik
 • 58 postów

Napisano 10 listopad 2018 - 02:10

No właśnie, co to oznacza?
A słyszał kolega o tym kiedy powinno się robić badanie w którym substancję badaną co do której spodziewamy się skuteczności i bezpieczeństwa porównuje się do substancji która nie ma żadnego efektu a kiedy ze względów etycznych takie praktyki ( pozbawienia grupy chorych jakiejkolwiek skuteczności) są nieetyczne?
W tym linku widzę że całkiem sporo badań szczepionkowego było jednak vs nieaktywne placebo. https://vaxopedia.or...about-vaccines/
W piramidzie ważności dowodów naukowych wysoko są także rejestry medyczne, badania obserwacyjne i metaanalizy - one zdają się wszytkie potwierdzać że w przypadku większości chorób zakaźnych gdy zaszczepione jest co najmniej 95% populacji to nie ma ognisk epidemii a jak ten odsetek spada to nagle takowe się pojawiają. A jak porównać 12 przypadków klinicznych na których oparł swoją tezę Wakefiled z metaanalizą 1,2 miliona przypadków z badań kohortowych i tzw case controlled studies które zaprzeczyły związkowi szczepień i autyzmu. A jak rozumieć w kontekście rewelacji Wakefielda że mimo wycofania podejrzewanych o wywoływanie autyzmu ( choć nigdy takiego związku nie udowodniono) składników wczesnych szczepionek nadal rośnie ilość rozpoznawanych przypadków tej choroby. A czy nie jest przypadkiem tak że moment w życiu w którym zwykle szczepimy małe dzieci przypada zawsze w dość krótkim okresie przed rozpoznaniem jakichkolwiek zaburzeń rozwoju neurofizycznego a mimo to tak niewielki odsetek dzieci cierpi z ich powodu...ale dla niektórych to wystarczy żeby zarażać szaleństwem innych.
A tak poza wszystkim - kolega sądzi, że ludzie żyją dziś dłużej wyłącznie z powodu braku wojen i dostępu do internetu a choroby zakaźne znane jeszcze 50-60 lat temu zniknęły z powodu globalnego ocieplenia?
Nie znam się szczególnie na szczepionkach ale mam wrażenie że negowanie dorobku specjalistów którzy latami się tym zajmują jest niepoważne zwłaszcza że zarówno życie jak i kilkunastominutowe googlowanie tylko mnie w tym upewnia.
Nie znam tych badań socjologicznych ale autorka artykułu powołuje się na nie mało odważnie jeśli chodzi o polskie dane. Operowanie województwami też niczego nie wyjaśnia bo ostatnie wybory pokazały że Inne opinie mają tam w miastach a inne poza nimi ;-) natomiast zwróciłbym uwagę na mocny akcent o teoriach spiskowych...to mi akurat pasuje do obrazka...choć niebezpiecznie kojarzy się na przykład z wiarą w mgłę smoleńską ...a przecież napisałem wcześniej że głupota jest apolityczna

 

Dzięki za linka.Zapoznam się i za kilka dni odniosę.BTW.Ja nigdzie nie napisałem ,że jestem przeciwnikiem szczepionek.Chciałem tylko zwrócić uwagę ,ze nie wszystko jest tak przejrzyste jak to się niektórym wydaje.Np. taka szczepionka na grypę nigdy nie przeszła badań klinicznych na ludziach.I jeżeli chodzi o koncerny farmaceutyczne to porównywanie robienia kasy na szczepionkach do leczenia skutków wywołanych epidemiami to chyba jakiś żart.W wielu krajach UE nie ma obowiązkowego szczepienia , poza tym jest zakaz szczepienia wcześniaków a u nas propaguje się nawet szczepienie kobiet w ciąży.Biorąc to wszystko pod uwagę nie dziwcie się ,że jest sporo osób ,które mają wątpliwości...


 • 0

#45 irekm

irekm
 • Użytkownik
 • 4309 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Vancouver BC

Napisano 10 listopad 2018 - 02:46

Bałem się tych chemtrails ale chyba nie było potrzeby, znalazłem poradę na internecie oczywiście, jak się ustrzec przed efektami rozpylania trucizn.

Pozwolę sobie zacytować, bo może to uratować Was również. Ja od jutra zaczynam...


"Jest sposób na to aby się bronić, przed tymi smugami chemicznymi a konkretnie chodzi o to żeby je rozpuścić. Otóż ostatnio znalazłam na necie informację z włoskiej strony gdzie gościu wynalazł sposób za pomocą którego można rozpuścić te smugi… otóż za pomocą octu jabłkowego lub winnego … i to działa…. ja to wypróbowałam i u mnie działa….. mam piękne bezchmurne niebo nad domem.. wy mi nie wierzcie tylko też spróbujcie. Wystarczy kupić butelkę octu jabłkowego lub winnego i otworzyć tę butelkę i zostawić na balkonie…. jaknajwyżej się da…. ja rozlałam sobie z jednej butelki na kilka buteleczek po lekarstwach, napełniając do połowy każdą buteleczkę i wystawiłam na balkon z czterech stron mojego domu, każdą buteleczkę przymocowałam gumką do balustrady żeby nie spadły podczas wiatru.. ma wystarczyc na około 7 dni, potem znów każdą buteleczkę napełniam do połowy…. NIE WIERZCIE MI!!!!! LECZ SPRÓBUJCIE!!!! TO DZIAŁA!!!!"
 • 0

#46 VITUS

VITUS
 • Użytkownik
 • 58 postów

Napisano 10 listopad 2018 - 02:56

facepalm.........

 

Dodam, że mam pełną świadomość, pracując 20 lat w medycynie, że są schorzenia, na które nigdy nie powstanie szczepionka. Nawet lek. 

 

A o takim leku jak statyny słyszał kolega ??? .Jak nie słyszał to tylko dodam ,że od tego ludzie umierają.Umarł mój sąsiad a znajoma matki po rozpoczęciu stosowania statyn w wieku 63 lat przestała chodzić.Pewnie koledzy napiszą zbieg okoliczności.No tylko jak odstawiła statyny  to się poprawiło i jak ręką odjął.Dodać warto  ,że cholesterol nigdy nie był i nie jest odpowiedzialny za powstawanie miażdżycy no ale u nas nadal lekarze bedą Wam to wmawiać  mimo ,że np. w USA od statyn już się odchodzi od ładnych paru lat..Poziom dopuszczalny 200 mg/ dl to też jakaś farsa.Wracając jednak na chwilę do cholesterolu to ważniejszy jest stosunek LDL/HDL lub poziom samej homocysteiny.No ale który lekarz w PL zleci takie badanie kontrolne z NFZ???.Poza tym u nas dalej oznacza się lipoproteiny na podstawie ich wagi ( LDL-c/HDL-c)co jest udowodnione jako błąd , gdyż bardziej liczy się ilość danych cząsteczek tzw" particle number " ale obecnie chyba żadne labolatorium w PL (i na pewno nie w szpitalach) nie oznacza prawidłowo tych współczynników czyli ( LDL-p,HDL-p).

 

Generalnie to jest bardzo interesujące info.i warto o tym poczytać bo teoretycznie ktoś może mieć według PL norm spaprany stosunek LDL / HDL i lekko podbity cholesterol całkowity i nie być nawet w grupie ryzyka ale być bombardowanym przez swojego lekarza statynami.Udowodniono ,że statyny obniżają koenzym Q10 w sercu i mają dziesiątki innych skutków ubocznych.(Statyny są drogie ale refundowane przez fundusz).I takich przykładów na tz. według Was "Big pharma" mógłbym mnożyć ale nie chce mi się bo jest późno.Zresztą podejrzewam ,że ia tak większość tutaj się nie bada i nawet nie ma pojęcia o pozimie Wit D3, homocysteiny, białka reaktynego , PSA itp...

 

Powiem tak.Medycyna akademicka zrobiła bardzo dużo w różnych obszarach , chyba najwięcej w kardiochirurgii ,kardiologi ,chirurgii plastycznej , ortopedii itp.jednak w chorobach wew.to tak od 1960 roku stoimy w miejscu.Moja matka zmarła na białaczkę.Męczyła się długo w szpitalu a zgon nastąpił 24 h po podaniu pierwszej chemii.Nie dostawała żadnych innych środków , nie wiem czy była szansa na jej uratowanie.Dostała masę litrów krwi , osocza i masę innych leków.Leczenie było bardzo porfesjonalne i na wysokim jak na PL warunki poziomie.Odwiedzałem matkę w szpitalu  codziennie , codziennie też rozmawiałem z lekarką prowadzącą widząc jej bezradność.... :(


 • 0

#47 ASTRAL

ASTRAL
 • Stowarzyszenie
 • 1541 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 listopad 2018 - 07:37

Heh, onkologia to nadal jeden wielki shit, skoro skuteczność leczenia wielu nowotworów przez medycynę akademicką jest porównywalna ze skutecznością preparatów opisywanych przez Ziębę.
Nic więc dziwnego, że wielu ludzi też to dostrzega i szuka pomocy w metodach alternatywnych zamiast brać chemię, która nie leczy, tylko truje i wyniszcza organizm.
Co ciekawe, podejście o którym mówi np. Zięba - że należy leczyć system odpornościowy, a nie tylko guza, który jest objawem, również zaczyna być podzielane przez lekarzy i w tym kierunku idą badania.
Tak wogóle, to o tym, na jakim poziomie jest onkologia mówi sama definicja wyleczenia, gdzie za w pełni wyleczoną uważa się osobę, która przeżyła 5 (sic!) lat od postawienia rozpoznania.
Co to k..wa ma być? Że jak po 5 latach i 1 dniu ktoś ma wznowę, to już jest nowa choroba?? Pomijam już fakt, że liczone to jest nie od zakończenia leczenia, tylko od momentu rozpoznania. :D

Użytkownik ASTRAL edytował ten post 10 listopad 2018 - 07:45

 • 0

#48 Adi

Adi

  mr

 • Użytkownik
 • 5784 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:tu i teraz

Napisano 10 listopad 2018 - 08:15

Vitus, gdzieś dzwoni. Wiesz, że dzwoni. No ale właśnie, gdzie?
Co do szczepionki na grypę. Sam nie stosuję. Ale szczepię dla innych. Właściciele zakładów, którzy podjęli decyzję o fundowaniu pracownikom takich szczepień widzą znaczącą poprawę w zakresie absencji chorobowej analizując wieloletnie dane. Jednak specjalista w dziedzinie medycyny, agentka Justyna Socha ma sporo wątpliwości. No cóż. Dziś informacja jest łatwo dostępna, a każdy wierzy komu chce.
Do statyn mam także sceptyczne nastawienie. Jak się da to lepiej nawyki żywieniowe zmodyfikować. Jednak setki jak nie tysiące pacjentów przewijających się u nas, kolejne duże liczby u wielu znajomych doktorków te statyny łykają i nie słyszałem o śmierci nimi spowodowanej, ani o utracie zdolności do chodzenia. Ty trafiłeś na oba przypadki. Oczywiście na stronach ujawniających najprawdziwsze prawdy z prawd ukrywanych przez 99% złych, zabójczych lekarzy i oczywiście firm farmacdutycznych współpracujących z mediami jest wiele tych straszliwych wieści. Dobrze, że ktoś te spiski obnaża. Miliony zakłamanych lekarzy i naukowców. Setki tysięcy spisujących zabójczych pilotów i obsługi technicznej ładujących te trucizny do samolotów. Straszne. A średnia długość życia rośnie. Ten organizm ludzki to cud jednak. Tyle przeciwności...

Irek. Wdzięczność to mało. Warto było zjeść z Tobą surową wołowinę. Dobry człowiek zawsze pomoże. Dzięki. Lecę do Lidla po skrzynkę octu, może dwie bo szczególnie narażony jestem. Zabójczy korytarz nade mną przez co niebo nad moim domem całe pocięte tymi trującymi smugami. Dzięki jeszcze raz.

:D

Użytkownik Adi edytował ten post 10 listopad 2018 - 08:45

 • 0

#49 desmo

desmo
 • Użytkownik
 • 5803 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 listopad 2018 - 09:03

Czytam i ....przestaję się dziwić że u nas nawet z banalnym nadciśnieniem nie możemy sobie poradzić...
Co do nowotworów - są takie z którymi nauka nadal przegrywa i takie w których żyje się wielokrotność tych 5 lat chyba że przychodzi się po pomoc w stadium rozsianym... ja bym się zastanowił skąd taki wysyp nowotworów...
postęp w każdej dziedzinie wymaga czasu i pieniędzy ... żaden państwowy system oświaty czy ochrony zdrowia tego nie zapewnia . Bez pieniędzy firm farmaceutycznych czy fundacji prywatnych nie byłoby możliwe obserwowane na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat wydłużenie życia społeczeństw na całym świecie . Przez firmę farmaceutyczną rozumiem jednak tyko tą która poza sprzedawaniem leków loży gigantyczne środki na badania nad nowymi substancjami. Niestety dziś zwłaszcza w Polsce, każdy może sprzedawać „ leki”
 • 0

#50 Adi

Adi

  mr

 • Użytkownik
 • 5784 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:tu i teraz

Napisano 10 listopad 2018 - 09:18

Desmo, w Polsce na piedestale są producenci śmiecioleków, firmy innowacyjne są wrogiem publicznym nr 1. Patent to przecież dla Kowalskiego zwykłe złodziejstwo. Większość koncernów oryginalnych w naszym kraju zawęża działalność do minimumub wycofuje się całkiem. U nas królują nawet nie generyki wysokiej jakości a indyjskie i pakistańskie śmieci.

Niestety wierzący w teorie spiskowe, poszukujący teorii spiskowych nigdy nie starają się spojrzeć na cały rynek globalnie. Mamy jak widać statyny zabijające ludzi z jednej strony a z drugiej strony osoby które w to wierzą nie dokupują się do informacji, że czasami za jeden lek sprzedany w 1000000 egzemplarzy i jeden lub kilka przypadków śmiertelnych mamy zasądzone odszkodowania sięgające miliardów dolarów!!! Wyeth został "ukarany" kwotą 21 miliardów!!! dolarów odszkodowania za lek który prawdopodobnie przyczynił się do śmierci jednej, lub kilku osób (nie pamiętam dokładnie, to było paręnaście lat temu) a tutaj mówimy o masowym zagrożeniu życia przez jakieś leki .... I co nic się nie dzieje, nikt do sądu nie poszedł? Miliardy do wzięcia.
Niestety spora grupa manipulantów samorealizuje się stając się ekspertami dla łatwowiernych.
świat jest inaczej poukładany. Udowodnisz związek śmierci czy jakiegoś pogorszenia stanu zdrowia z lekiem stajesz się bogaty, szczególnie w Stanach. Jeżeli jest związek między lekem a złym, nieznanym i nie zapisanym skutkiem to firma płaci. Te wszystkie sensacyjne banialuki opierają się na niewiedzy. Nie tylko w zakresie medycyny ale przepisów, działań niepożądanych i wielu innych. A zbudowanie sensacyjnej historyjki to łatwizna biorąc pod uwagę odbiorcę i łatwość niesamowitą szerzenia demagogii w dobie internetu.

Użytkownik Adi edytował ten post 10 listopad 2018 - 09:32

 • 1

#51 desmo

desmo
 • Użytkownik
 • 5803 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 listopad 2018 - 10:01

No niestety, nie ma możliwości organizacyjnych , naukowych i finansowych żeby w 20 letnim okresie przedklinicznym ujawniło się 100% zalet i wad każdego leku dlatego system nadzoru po wprowadzeniu na rynek jest potrzebny ale musi być też ktoś kto szacuje zysk i ryzyko a nie pozwala korporacjom prawniczym „kształtować” politykę zdrowotną ...
Kiedyś firmy miały te kilkadziesiąt lat spokoju ( patentu) i poduszkę finansową żeby pozwolić sobie na porządne badania zakładając że jeden lek na 20 badanych będzie można sprzedawać . Dawało to duży margines bezpieczeństwa. Odkąd rynek chce tylko taniej, taniej , taniej, presja zwiększa ryzyko błędów. Co ciekawe przemysł generyczny też zżera własny ogon. Kiedyś generyk musiał być produkowany według reguł sztuki - był jeden i nie mógł sobie pozwolić na wpadkę. Później każdy mógł prowadzić firmę generyczną , byle miał szopę do konfekcjonowania proszku z Chin czy Indii. A teraz efekt jest taki że jeden pacjent w worku leków ma 3 te same statyny tylko pod inną nazwą...nic dziwnego że „bolą go mięśnie”...
 • 0

#52 VITUS

VITUS
 • Użytkownik
 • 58 postów

Napisano 10 listopad 2018 - 12:37

Vitus, gdzieś dzwoni. Wiesz, że dzwoni. No ale właśnie, gdzie?
Co do szczepionki na grypę. Sam nie stosuję. Ale szczepię dla innych. Właściciele zakładów, którzy podjęli decyzję o fundowaniu pracownikom takich szczepień widzą znaczącą poprawę w zakresie absencji chorobowej analizując wieloletnie dane. Jednak specjalista w dziedzinie medycyny, agentka Justyna Socha ma sporo wątpliwości. No cóż. Dziś informacja jest łatwo dostępna, a każdy wierzy komu chce.
Do statyn mam także sceptyczne nastawienie. Jak się da to lepiej nawyki żywieniowe zmodyfikować. Jednak setki jak nie tysiące pacjentów przewijających się u nas, kolejne duże liczby u wielu znajomych doktorków te statyny łykają i nie słyszałem o śmierci nimi spowodowanej, ani o utracie zdolności do chodzenia. Ty trafiłeś na oba przypadki. Oczywiście na stronach ujawniających najprawdziwsze prawdy z prawd ukrywanych przez 99% złych, zabójczych lekarzy i oczywiście firm farmacdutycznych współpracujących z mediami jest wiele tych straszliwych wieści. Dobrze, że ktoś te spiski obnaża. Miliony zakłamanych lekarzy i naukowców. Setki tysięcy spisujących zabójczych pilotów i obsługi technicznej ładujących te trucizny do samolotów. Straszne. A średnia długość życia rośnie. Ten organizm ludzki to cud jednak. Tyle przeciwności...

 

 

Czyli sam przyznajesz ,że są leki , które zabijają i miliardowe odszkodowania..OK.I na zbicie cholesterolu oprócz statyn polecasz swoim podopiecznym zmianę nawyków żywieniowych czyli jaka dietę w tym przypadku?.A co z poziomiem 200 mg / dl ?.Skąd to się wzięło mógłbyś wyjaśnić mi laikowi/.A co z osobami mającymi genetycznie bardzo wysoki poziom cholesterolu ?.Są przecież kobiety szczupłe nie palące stosujące odpowiednia dietę i  aktywność mające stale 210-220  mg/dl.A w kwestii LDL/HDL  dałem Ci info o którym Wy lekarze w większości pojęcia nie macie.A jest to bardzo ważne info.Poza tym skoro uważasz ,że rodzina zwykłego śmiertelnika z PL  jest w stanie wygrać sprawę z koncernem farmaceutycznym tz. że nie chcesz lub nie masz pojęcia o niczym...


Użytkownik VITUS edytował ten post 10 listopad 2018 - 12:38

 • 0

#53 Adi

Adi

  mr

 • Użytkownik
 • 5784 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:tu i teraz

Napisano 10 listopad 2018 - 14:49

Nie podyskutujemy raczej.....
Ty już masz wszystko wytłumaczone. Próżny czyjkolwiek trud.

Użytkownik Adi edytował ten post 10 listopad 2018 - 14:51

 • 0

#54 irekm

irekm
 • Użytkownik
 • 4309 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Vancouver BC

Napisano 10 listopad 2018 - 16:49

"Wy lekarze w większości pojęcia nie macie.A jest to bardzo ważne info“

Te zdanie daje dużo do myślenia, jestem pewien że każdy kto się zna w temacie zakończy z Tobą dyskusje.
Zaczynam przypuszczać że jesteś jednym z tych specjalistów o których wczoraj u nas w radiu mówili.

Historia w 100% autentyczna

Odebrali jednemu terapeucie licencje po tym jak przyszli do niego rodzice z chorym dzieckiem ( rodzice typu lekarze to nieuki my znamy się lepiej) i specjalista polecał im leczyć dziecko ślina psa chorego na wscieklizne, * szamani j**ani.
Ale coś w głowkach mondrych rodziców zaskoczyło i postanowili pójść z tą informacją na policję.

Jechałem, słuchałem I się zastanawiałem czy ta historia jest powodem do pękania ze śmiechu, czy też uzalania się nad głupota ludzi

Użytkownik irekm edytował ten post 10 listopad 2018 - 16:51

 • 0

#55 VITUS

VITUS
 • Użytkownik
 • 58 postów

Napisano 10 listopad 2018 - 18:39

Nie podyskutujemy raczej.....
Ty już masz wszystko wytłumaczone. Próżny czyjkolwiek trud.

 

Mylisz się.Ja jestem zwykłym inżynierem i liczyłem ,że lekarz wyjaśni mi kwestie o które zapytałem.Mój rodzinny nie zna odpowiedzi.On twierdzi ,że wszystko zależy od genów.Sam palił 3 paczki papierosów dziennie 30 lat i nie dawano miał zawał.Twierdzi ,że to palenie nie maiło żadnego wpływu na jego zawał.

 

 

"Wy lekarze w większości pojęcia nie macie.A jest to bardzo ważne info“

Te zdanie daje dużo do myślenia, jestem pewien że każdy kto się zna w temacie zakończy z Tobą dyskusje.
Zaczynam przypuszczać że jesteś jednym z tych specjalistów o których wczoraj u nas w radiu mówili.

Historia w 100% autentyczna

Odebrali jednemu terapeucie licencje po tym jak przyszli do niego rodzice z chorym dzieckiem ( rodzice typu lekarze to nieuki my znamy się lepiej) i specjalista polecał im leczyć dziecko ślina psa chorego na wscieklizne, * szamani j**ani.
Ale coś w głowkach mondrych rodziców zaskoczyło i postanowili pójść z tą informacją na policję.

Jechałem, słuchałem I się zastanawiałem czy ta historia jest powodem do pękania ze śmiechu, czy też uzalania się nad głupota ludzi

 

Wyrwałeś z kontekstu nie czytając uważnie tego co napisałem wcześniej.Ja nie popieram żadnych znachorów a to co opisałeś to jakaś żenująca historia.Nie obrażaj mnie bo to jest nie zgodne z regulaminem forum.

Mnie interesuje wyłącznie medycyna akademicka.Tylko problem jest taki ,że całe grono lekarzy leczy objawy  a nie przyczyny.Zresztą opisałem jak była leczona moja matka.Czy pisałem coś o znachorach ?..

Adi wie coś  tym, zapewne i nawet jeżeli jest dobrym lekarzem to takich dobrych lekarzy w Polsce jest jak na lekarstwo.Chyba ,że mówimy o prywatnych gabinetach i odpłatnych wizytach , tutaj jest lepiej ale nadal daleko nam do zachodu.

Ty pewnie nie korzystasz z opieki NFZ także masz inne podejście do tematu.

 

EOT.


 • 0

#56 irekm

irekm
 • Użytkownik
 • 4309 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Vancouver BC

Napisano 10 listopad 2018 - 18:52

Nie chciałem nikogo obrażać nie taki był mój cel, poprostu mam inne zdanie dotyczące lekarzy, koncernów farmaceutycznych i opieki zdrowotnej.
Może dlatego że gdyby nie cała ta opieka to walnalbym w kalendarz przez Strep type A infekcje, gdybym nie był blisko szpitala i nie podali mi odpowiednich antybiotyków to nigdy bym już z tego się nie wygrzebal.

Poprzez dostęp do internetu, każdy " idiot" I nie jest to skierowane do żadnej konkretnej tutaj osoby, rozprzestrzenia w wuj nieprawdziwe info, a inni idioci to podlapuja i się dzieje....
 • 0

#57 desmo

desmo
 • Użytkownik
 • 5803 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 listopad 2018 - 20:52

Nie chciałem nikogo obrażać nie taki był mój cel, poprostu mam inne zdanie dotyczące lekarzy, koncernów farmaceutycznych i opieki zdrowotnej.
Może dlatego że gdyby nie cała ta opieka to walnalbym w kalendarz przez Strep type A infekcje, gdybym nie był blisko szpitala i nie podali mi odpowiednich antybiotyków to nigdy bym już z tego się nie wygrzebal.
Poprzez dostęp do internetu, każdy " idiot" I nie jest to skierowane do żadnej konkretnej tutaj osoby, rozprzestrzenia w wuj nieprawdziwe info, a inni idioci to podlapuja i się dzieje....

I to też jest opinia (nie)zwykłego inżyniera ;-)
 • 0

#58 Adi

Adi

  mr

 • Użytkownik
 • 5784 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:tu i teraz

Napisano 10 listopad 2018 - 23:25

Vitus, ja nie jestem lekarzem. Pracuję od "zawsze" w branży medycznej, ale nigdzie nie napisałem, że jestem lekarzem.


 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych