Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mcrm

Następca Orient Star WZ0071DJ

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu wpadł na moją listę "must have" ww. zegarek. Problem w tym, że w sklepach albo witają mnie opisy 'Sold out' albo cena > 1200 USD (która wydaje mi się nieco zawyżoną). Stąd pytanie: czy Orient wypuścił jakiegoś następcę tego modelu? 

 

wz0071dj-b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma następcy. Ten model zastąpił Star Seeker'a. Co do cen to taniej już było, obawiam się że trudno będzie znaleźć nowy poniżej 1k$.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jeśli nie ma następcy to może coś podobnego stylistycznie mógłby ktoś zasugerować? Poprzednika - Star Seeker - znam. Tarcza wydaje mi się trochę zbyt "przegadana".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sierpniu kupiłem za niecałe 900$ + opłaty. Ostatnio był wystawiony używany na O...X za 3800 zł, pewnie do negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwałę się - kupiłem ten zegarek z OLX, cena rzeczywiście była jeszcze do negocjacji . Stan praktycznie jak nowy i każdego dnia buzia mi się śmieje, bo jest naprawdę piękny. Tarcza, wykonanie, wygoda noszenia na bardzo wysokim poziomie. Radzę się spieszyć, bo tak jak napisali przedmówcy ich liczba na rynku będzie spadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwałę się - kupiłem ten zegarek z OLX, cena rzeczywiście była jeszcze do negocjacji . Stan praktycznie jak nowy i każdego dnia buzia mi się śmieje, bo jest naprawdę piękny. Tarcza, wykonanie, wygoda noszenia na bardzo wysokim poziomie. Radzę się spieszyć, bo tak jak napisali przedmówcy ich liczba na rynku będzie spadać...

Gratuluję, fajny zegarek i dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, fajny zegarek i dobra cena.

Dziękuję . Był też krótko na OLX nowiuteńki, tylko, że czarny i nie z moich okolic. Granatowa tarcza podoba mi się bardziej i było mi po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następcy brak a zegarek rewelacyjny, pytanie tylko czy taki SDGM001 lub 003 nie jest ciekawszym rozwiązaniem....ale to już kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko SDGM też są fajne choć nie widziałem na żywo, a na Orienta zdecydowałem się po przeczytaniu kilku recenzji.

Najlepiej mieć obydwa .

Faktem jest, że podaż Seiko jest większa, Orienta coraz trudniej trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest stawianie SDGM obok Star Seekera.

Zupełnie inne zegarki!!! W każdym względzie. GMT, rezerwa chodu kontra co ??


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest stawianie SDGM obok Star Seekera.

Zupełnie inne zegarki!!! W każdym względzie. GMT, rezerwa chodu kontra co ??

Zgadzam się, bo trudno porównać te zegarki. Dla mnie rezerwa chodu to bardzo przydatna funkcja i aż dziw bierze, że tak rzadko stosowana przez producentów.

Mam też Seiko sportura kinetic direct drive z podobnym wskaźnikiem rezerwy chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dołączając do tematu - orientuje (nomen omen) się ktoś może, czy da się jeszcze gdzieś upolować WZ0071DJ w cenie nie będącej absurdem? Chodzi mi o kwotę do 1,2k dolców (ewentualnie minimalnie - ale to minimalnie! - powyżej takowej)? Oczywiście chodzi mi o egzemplarz nowy (używany w dobrym stanie też chętnie bym przygarnął, ale za mniejszą kwotę).


Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.