Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
olo72

Nowy Orient Sport RN-AA0008B

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już się spotkał z tym Orientem Sport RN-AA0008B. Ostatni naszło mnie na zakup Orienta i ten bardzo przypadł mi do gustu. Ref na polskich stronach to RA-AA0011B19B. Czy Orient stosuje różne nr ref w zależności o kraju sprzedaży? I jak wygląd serwis Orienta w Polsce. Niestety nie mogą  znaleźć tego modelu w żadnym sklepie stacjonarnym. Rozmiar jego to 44mm a mam nadgarstek 17,50 fajne byłoby przymierzyć. 

Ps

Może ktoś ma na sprzedaż Orient Bambino FAC00009N0 niestety na CW już jest niedostępny.

Edytowane przez olo72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

conteenium.com sprzedaje pod nazwą Orient Ray III Red Rubber

 

I teraz jak jest z tym modelem czy to nowe Mako III czy Ray III ?

Edytowane przez olo72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł, po nocnym leżakowaniu +4sek. Zobaczymy jak dalej będzie. Bezel to taka aluminiowa zabawka pewnie zaraz się powyciera. Ale za te pieniążki nie można wymagać. Czeka mnie jeszcze wymiana paska tylko jaki?

post-100890-0-86132600-1541748409_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości są już w Polsce, ja dzisiaj kupiłem RA-AA0004E :).

Zielona tarcza, zielony bezel, szafir :D

End linki dalej blaszane czy dali tym razem pełne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości są już w Polsce, ja dzisiaj kupiłem RA-AA0004E :).

Zielona tarcza, zielony bezel, szafir :D

Bardzo ładny. Gdzie kupiłeś jeśli to nie tajemnica? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bezel to taka aluminiowa zabawka pewnie zaraz się powyciera. Ale za te pieniążki nie można wymagać.

I jak z tym bezelem jest? Faktycznie taki tandetny?

Właśnie wpadł mi w oko ten zegarek, na zdjęciach wygląda bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten sam model zegarka, który zaprezentował olo72 i złego słowa nie mogę powiedzieć o bezelu, jak i o całym zegarku. Posiadam go od ponad 8 miesięcy, noszę dość często i nie widzę absolutnie żadnych śladów użytkowania. Fakt, że dbam dość mocno o swoje zegarki, ale np taki Orient Mako XL pierwszej generacji mocno mi się porysował (głównie szkiełko i bezel) już w pierwszych dwóch miesiącach noszenia. Ze swojej strony gorąco polecam.


Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.