Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ☺

 

Jest, jest wiosna. Już stoi u wrót, chucha przez dziurkę klucza, mruga słońcem, od dziś ma już urzędową wejściówkę :-) "Wiosna, wiosna ach to Ty.." cytując klasyka Grechutę

 

A tak na marginesie - Silver, a Ty gdzie cumujesz? W jakim regionie? Południe, centralna Polska czy bliżej morza? ☺

 

Jeszcze taka "sentejszens" na dziś:

Gosia , bo one mają podobne funkcje - łączenia się w pary ale i odpowiadają na inne potrzeby ... w tych parach . W życiu i realu też ...  :rolleyes:  


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gnieźnie znajduje się znamienity szpital psychiatryczny i mieszka mój kumpel, handlarz zegarowy... ;)

No ale w nim? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosia , bo one mają podobne funkcje - łączenia się w pary ale i odpowiadają na inne potrzeby ... w tych parach . W życiu i realu też ... :rolleyes:

 

I dlatego ta grafika pomimo banalności ma w sobie przewrotność ;-)

 

No ale w nim? :D

Dokładnie to samo mi się nasunęło na myśl ;-)

 

 

Z leczeniem psychiatrycznym jest w Polsce kompletna "padaka", a szczególnie z psychiatrią dziecięcą. Zapotrzebowanie rośnie. ..

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gnieźnie... czytamy ze zrozumieniem... taaak? :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gnieźnie... czytamy ze zrozumieniem... taaak? :P

Czytanie ze zrozumieniem to jedno, a pierwsze (impulsywne) wrażenie to drugie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć zaspaliśmy?... ;) ;) :)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się do apelu! Nie zaspaliśmy!

Cześć LES, dzień dobry drodzy Forumowicze :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plisss..☺

 

Pytanie z głupia frant - jest jakiś sposób na zabezpieczenie pracującego mechanizmu linkowego, pracującego bez skrzyni, przed kurzem? Oprócz błyskotliwej mojej pierwszej myśli - opakować go folią spożywczą, bez tarczy, wag i wahadła oczywiście..

;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plisss..☺

 

Pytanie z głupia frant - jest jakiś sposób na zabezpieczenie pracującego mechanizmu linkowego, pracującego bez skrzyni, przed kurzem? Oprócz błyskotliwej mojej pierwszej myśli - opakować go folią spożywczą, bez tarczy, wag i wahadła oczywiście..

;-)

Ooo , masz jakiś luźny ( zdobyczny ) .. tylko na desce i na ścianę ?

No też mam pomysł , pierwszy z brzegu ... Kartonik , nasunąć z góry . Jak trzeba , to większy przerobić by pasował  ;) . Trochę ochroni , ale jak to się mówi , kurz wszędzie się wciśnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo , masz jakiś luźny ( zdobyczny ) .. tylko na desce i na ścianę ?

No też mam pomysł , pierwszy z brzegu ... Kartonik , nasunąć z góry . Jak trzeba , to większy przerobić by pasował  ;) . Trochę ochroni , ale jak to się mówi , kurz wszędzie się wciśnie .

Hmmm..kartonik. To jest też pomysł:-)

Dzięki :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacka od pyz - permanentna;)

Oszzz...

Taka tacka "styropianowa"?

I że jak? Nie za bardzo ogarniam, jak tackę by zastosować? :-D

 

Zasadniczo to karton wielkości skrzyni, wyciąć przodem "okno" podkleić celofanem i włala ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką tacke miałem na myśli;)

Achaaa ☺

Rzeczywiście, sprytnie podocinać pod wymiar i mogloby śmigać jakiś czas. Pomysł niezły ☺

 

Kupię dziesięć tacek i wio..

 

Chyba, ze ktoś ma zdezelowaną "szkszynie" do renowacji, pod linkowca do "spszedania" ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do domu to obfotografuję, ale generalnie, to coś w formie tacki ... :-) 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do domu to obfotografuję, ale generalnie, to coś w formie tacki ... :-)

 

Co takiego? Jednak "tackowatość" górą!

Tak czułam intuicyjnie że LES pewnie ma jakies swoje patenty na golaśne zegary!

Bardzo DZIĘKUJĘ ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz bardziej ambitnie, to : 4 deski (rama) i z przodu szyba. Zawieszasz u góry, koniec.

Mam takiego Brillie i on ma taką skrzynię w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz bardziej ambitnie, to : 4 deski (rama) i z przodu szyba. Zawieszasz u góry, koniec.

Mam takiego Brillie i on ma taką skrzynię w oryginale.

Stolarka u mnie "leży". Jak ja POŁĄCZĘ 4 deski plus plecki i osadzę szybę z przodu to się udławicie ze śmiechu ;-)

Szkoda mi WAS więc nie będę ambitnie strugać obudowy ☺

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolarka u mnie "leży". Jak ja POŁĄCZĘ 4 deski plus plecki i osadzę szybę z przodu to się udławicie ze śmiechu ;-)

Szkoda mi WAS więc nie będę ambitnie strugać obudowy ☺

To kup sobie korytko do kwiatów odpowiedniej długości,drewniane i stwórz wsuwaną szybkę z pleksiglas

post-108535-0-13812100-1553169928.jpeg

Edytowane przez Silver79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie korytko do kwiatów odpowiedniej długości,drewniane i stwórz wsuwaną szybkę z pleksiglas

Piękna, piękna skrzyneczka. . ☺

 

A "rofki" na pleksi to że dłutkiem mam, tak? Haha.. pleksi wsuwałaby się ja harmonijka.. haha

 

Chyba ze pleksi na amen przyklejone, ino dziurki na przedłużoną korbkę, tylko do nakręcania

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna, piękna skrzyneczka. . ☺

 

A "rofki" na pleksi to że dłutkiem mam, tak? Haha.. pleksi wsuwałaby się ja harmonijka.. haha

 

Chyba ze pleksi na amen przyklejone, ino dziurki na przedłużoną korbkę, tylko do nakręcania

Ja bym wkleil (dół i boki) aluminiowy ceownik. Taki profil można nabyć nawet z 3 mm przeswitem.

post-108535-0-23598500-1553170554.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver - dla Was to zapewne pestka ;-) dla mnie to łatwiej starą skrzynię odnowić i dopasować..

 

Z powodu "złotoustego" zegara mąż nie w sosie ;-) a jak zobaczy że skrzyneczkę na kwiaty, pleksi i ceownik mam zamiar przytargać to nie wiem ...

Mąż "grozi" że jak przywlokę do domu "złotoustego" to mnie zwiąże, wysmaruje formaliną (żebym się nie "zepsuła" i muchy nie zleciały), wepchnie do skrzyni tegoż, wystawi na olx-a za 10 zł ..

Haha :-D

Muszę być ostrożna :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver - dla Was to zapewne pestka ;-) dla mnie to łatwiej starą skrzynię odnowić i dopasować..

 

Z powodu "złotoustego" zegara mąż nie w sosie ;-) a jak zobaczy że skrzyneczkę na kwiaty, pleksi i ceownik mam zamiar przytargać to nie wiem ...

Mąż "grozi" że jak przywlokę do domu "złotoustego" to mnie zwiąże, wysmaruje formaliną (żebym się nie "zepsuła" i muchy nie zleciały), wepchnie do skrzyni tegoż, wystawi na olx-a za 10 zł ..

Haha :-D

Muszę być ostrożna :-P

 

Czyli jeszcze nie jest w domu ;) W pierwszej chwili myślałem, że zegar już został nowym domownikiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze nie jest w domu ;) W pierwszej chwili myślałem, że zegar już został nowym domownikiem. :)

Nie jest i raczej już nie będzie ;-)

Odpuszczę bo opór materii wielki, ale za darmo skóry nie oddam :-P

Dlatego myślę o gołym mechaniźmie w ramach "rekompensaty" za odmowę :-D

Znalazłam nawet fajnego GB w komplecie z grawerowanymi wagami i wahadłem ale podczas "targów" przez telefon okazało się że ring tarczy jest (kurna mać ;-) ) nowy.

Cena 800 "kopiejek" i zgłupiałam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......... to mnie zwiąże, wysmaruje formaliną (żebym się nie "zepsuła" i muchy nie zleciały), wepchnie do skrzyni tegoż, wystawi na olx-a za 10 zł ..

 

 

 

Nie jest i raczej już nie będzie ;-)

 

 

Szkoda już chciałem dać 11 zł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.