Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Piotrek.

Najtańszy automat z szafirem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek.

Witam

Nie dawno prosiłem o radę w sprawie konkurencji dla Bambino.

Teraz podnoszę sobie poprzeczkę cenową i myślę o automacie z szafirem, ale nadal ma być budżetowy. Zdaję sobie sprawę, że szafir lokuje budżet wyżej, ale ile wyżej?

Proszę o propozycje szafirowych tanioch mechanicznych.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Myślę, że o jakimś Tisellu można pomyśleć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze z mechanizmem seiko, bądź miyota to te chińskie oczywiście. Na dzień dzisiejszy jest kilka modeli poniżej 150 zl nawet z bransoleta z pełnych ogniw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie dawno prosiłem o radę w sprawie konkurencji dla Bambino.

Teraz podnoszę sobie poprzeczkę cenową i myślę o automacie z szafirem, ale nadal ma być budżetowy. Zdaję sobie sprawę, że szafir lokuje budżet wyżej, ale ile wyżej?

Proszę o propozycje szafirowych tanioch mechanicznych.  :)

Nowego Citizena z szafirem i automatem kupisz poniżej 700 złotych. Porządnie wykonany automat z Miyota i szafirem kupisz na Ali i podobnych za 80-100 dolarów. Zwłaszcza, że jest dzień Singla a za chwile Czarny Piątek. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a cadisena nie zaliczasz do porządnie wykonanych?, dziś wychodzi jakieś 35 dol.

 

Jasny, bądź ciemny:

 

https://m.gearbest.com/men-s-watches/pp_1839515.html?wid=1433363

 

https://m.gearbest.com/men-s-watches/pp_1839518.html?wid=1433363

 

80-100 dolarów to IMO kwota graniczna w normalnych warunkach, a Ty linkujesz do oferty promocyjnej, prawda?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kosztuje ok 50-55 dol, dziś jest - 15 dol za zakupy powyżej 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kosztuje ok 50-55 dol, dziś jest - 15 dol za zakupy powyżej 50.

 

Nie znam marki, nie mam zdania... w moich ryżowych czasach miałem parnisy, deberty, jakiegoś bligera. Żeby to było jako tako złożone i żeby parametry opisane na tarczy i deklu jakoś się miały do stanu faktycznego stówkę trzeba było dać. Przy czym zawsze coś było nie tak... a to kultura pracy, a to brak lumy, a to znowu wątpliwe WR. Jeśli mówisz, że ten cadisen coś warta za 50 to nie spieram się.  :)      


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak przyjdzie, opinie z YT i sieci zachęcające. Przy tym designie brak lumy, czy wodoszczelność 30-50 m to nie wada raczej tylko cecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprecyzyjnie się wyraziłem, pisząc o wątpliwym WR czy braku lumy miałem na myśli "ryżowe divery".Po mniej wyraziste zegarki tam nawet nie sięgam.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz eksperymentować, to ja bym polował na proponowanego citka z dutyfreeislandsshop, w tym przypadku o jakość nie musisz się obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek.

Dzięki wszystkim za entuzjastyczny, bardzo, odzew. 

Biorę się za przetwarzanie informacji, ale to cała przyjemność,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.