Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Liquid

Era Prometheus - ciekawy projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Wstydziłbym się go założyć. Moim zdaniem jest po prostu brzydki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma napisu "Breguet" na godzinie 12, więc uważam go za brzydki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieja na rynku nawet tańsze zegarki z tourbillonem. Należy jednak pamiętać że nie każdy tourbillon to taka sama konstrukcja, takiej samej jakości. Podobnie chiński werk automatyczny można kupić za 10 dol, ale nie będzie to to samo co np. Omega 8900. Inne rozwiązania techniczne, materiały itd. Ale oba to "proste" mechanizmy automatyczne, tylko z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam mieszane uczucia do takich konstrukcji... Niby to ładne, niby za ułamek ceny, ale właśnie cały czas czułbym, że na nadgarstku mam "niby" tourbillon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te zegarki są trochę "przepchane tym wszystkim" choć ciekawe , osobiście wolę prostszą formę i zastanawiam się ile takie coś podziała bo nie chciał bym takiego np. po 6 mies. wyrzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał napis Breguet, też bym go nie kupił, bo mi się nie podoba. Chciałoby sie rzec: "więcej skromności, Mozart!". Zarówno jeśli idzie o design, jak i o piar samej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What is luxury? Luxury jest wtedy, kiedy nawarstwienia klejnotów i ozdób nie przeszkadzają mi w odczytaniu godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.