Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bonthyc

Zegarmistrz Ostrowiec Świętokrzyski

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób z woj. świętokrzyskiego mogę z czystym sumieniem polecić mistrza Stefana Filipczaka z ul. Iłżeckiej 2 (koło rynku). Mistrz starej daty, po wejściu do zakładu aż miło popatrzeć na znajdujące się tam zegarki. Zegarmistrz zawsze uśmiechnięty i można z nim pogawędzić na tematy zegarkowe. Ceny też przystępne, za naprawę automata seiko 5 mojego taty który mu upadł i zablokował się wachnik a z którym inny zegarmistrz sobie nie poradził zapłaciłem 35zł. Ostatnio zaniosłem na czyszczenie również 2 stare budziki slavy oraz pobiede z 1mfz mojej babci. Zapłaciłem po 45zł za budzik oraz 50zł za pobiedę (pobieda dodatkowo miała problem z włosem). Za Orienta tri star który miał uszkodzone łożysko od rotora oraz potrafił przyśpieszyć do kilkunastu minut na dobę pomimo regulacji ustawionej maksymalnie na minus zapłaciłem 100zł i przy okazji odebrałem chronograf, teraz to jeden z dokładniejszych zegarków mechanicznych w mojej kolekcji. B)  Na swoją pracę udziela 6 miesięcznej gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.