Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NaObcasach

Seiko czy casio edifice?

Rekomendowane odpowiedzi

IMO w tym przedziale cenowym dużych różnic w mechanizmach kwarcowych nie będzie. Do tego wszystkie mają WR na poziomie 100M, szkło mineralne a różnią się wymiarami. Ostatni z nich chyba największy. Co do czytelności to hmmm, najmniejszy bałagan na tarczy ma nr 1 czyli Seiko. Oczywiście to moja opinia.

 

Uważam, że śmiało możesz kierować się walorami wizualnymi i własnym gustem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, kieruj się wyglądem i ewentualnie wielkością, ja wybrałbym chyba Casio na środkowym zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy, ale jak się zacznie rysować już tak fajnie nie będzie wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już zostało powiedziane przez sahimi dla podanych przykładów pozostają chyba tylko kwestie wizualne jako dopasowanie do gustu posiadacza, niemniej pod wzgledem jakosciowym stawialbym nieznacznie wyżej japońskiego producenta. Wydaje mi sie rownież, ze edifice jest bardziej powszechny co dla mńie przemawia rownież na korzyść niebieskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mocno balansujesz ostatnio chyba, bo przecież obaj są japońscy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admof ma racje, zupełnie nie wiem jak do tego doszło ale późna pora była :) Dzięki za czujność.

Oczywiście chodziło mi o to, ze wyżej jakościowo stawiałbym Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.