Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Olalilowa

Zaginął Rolex oyster president zielony,z brylantami cały ze zlota

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj około 12:00 przy bacha w Warszawie- musiał mi spaść z ręki, wróciłam po 4 minutach i już nigdzie go nie było.

Dziś zgłoszę na policję. Jeśli ktoś coś zauważy błagam o informacje. Oczywiście wynagrodzimy pomoc. Zegarek był w rodzinie od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, nie czekałbym ze zgłoszeniem policji. Być może był tam gdzieś minitoring i widać kto znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wrzucić na forum numery, zdjęcia - może gdzieś się pojawi, ktoś zauważy :(no i współczuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował temat ukryć i obserwować forum.

Jak jakiś laik znajdzie to może trafi tu i o zegarek zapyta.

A jak trafi tu i znajdzie temat z zegarkiem który ma oddali się po cichutku.


A jak wrzucisz numery i znalazca wklepie je w google to go tu skieruje od razu i zorientuje się iż ma Twój sikor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć rację, tylko czy jeżeli znalazł go ktoś "sprytny", to wpisze Roli Oyste Pr. i też mu może wyskoczyć, że jest "poszukiwany". Wpisując takie dane, forum bardzo często pojawia się w pierwszych kilku linkach.

Pomyślałem, że jeżeli znalazła  go osoba, która się nie zna ( najprawdopodobniej tak było) to pójdzie do pierwszego lepszego zegarmistrza ( sprawdzić oryginalność, wycenić) a ten może przeglądać forum, być na nim i wpisać numery i jest znaleziony.

Chociaż z drugiej strony, można się też ukryć - tak jak radzisz, przeczekać i szukać - wskazówka cenna i warta przemyślenia.

Niech poszkodowana zadecyduje, co będzie lepsze, warto rozważyć a najważniejsze, żeby się znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( Bardzo mi przykro i życzę Pani aby się jak najszybciej odnalazł  :( pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuje za zaangażowanie i porady. Właśnie niestety tutaj są właśnie dwie możliwości - albo osobna, która go Znalazła poszuka znajdzie i się wystraszy albo osoba zainteresowana kupnem się bardziej zainteresuje i znajdzie te informacje. Zasypałam już internet informacjami, ze zaginął i ze wyznaczyliśmy 5000 zł za zwrot. Wydaje mi się, ze łatwiej jest tej osobie odsprzedać nam za cześć wartości niż bawić się w czarny rynek i ryzykować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jasna że emocje wzięły górę, ale nie wiem czy dobrze  zrobiłaś.

Oferując dość sporą nagrodę możesz osiągnąć efekt zależny od znalazcy.

Albo znalazca będzie mądry odda zegarek i weźmie 5K i nie będzie ryzykował,  albo będzie jeszcze mądrzejszy, sprawdzi cenę w sieci i zaniesie do lombardu po co mu 5 jak może dadzą 8K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuje za zaangażowanie i porady. Właśnie niestety tutaj są właśnie dwie możliwości - albo osobna, która go Znalazła poszuka znajdzie i się wystraszy albo osoba zainteresowana kupnem się bardziej zainteresuje i znajdzie te informacje. Zasypałam już internet informacjami, ze zaginął i ze wyznaczyliśmy 5000 zł za zwrot. Wydaje mi się, ze łatwiej jest tej osobie odsprzedać nam za cześć wartości niż bawić się w czarny rynek i ryzykować :)

Masz rację, ryzyko jest duże. Wszytko zależy kto go ma i do uczciwości człowieka. Czarny rynek też z pewnością nie jest prosty dla osoby nie mającej kontaktu z tym światkiem - np. może mieć duże problemy w lombardzie ( mam kilku znajomych i oni nie kupują takich rzeczy a jak już to pełna dokumentacja, weryfikacja ale ktoś może być łasy na szybki zarobek i nie wszyscy tak podchodzą do sprawy).  

 

Brałaś pod uwagę, że ktoś Ci go ukradł?  Warszawa, kieszonkowcy, obserwowali Cię i zdjęli go z nadgarstka. To zmieniałoby postać sprawy i odnalezienie Roliego wtedy uważam, że jest duuuużo trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jasna że emocje wzięły górę, ale nie wiem czy dobrze  zrobiłaś.

Oferując dość sporą nagrodę możesz osiągnąć efekt zależny od znalazcy.

Albo znalazca będzie mądry odda zegarek i weźmie 5K i nie będzie ryzykował,  albo będzie jeszcze mądrzejszy, sprawdzi cenę w sieci i zaniesie do lombardu po co mu 5 jak może dadzą 8K.

 

Na uczciwego bym za mocno nie liczyl choc zdarzaja sie cuda czasem, oby tak sie stalo. Obawiam sie, ze kiedy sie zorientuje, ze nie podroba to rowniez watpie, zeby oddal za 5tys. Bez problemu pozbedzie sie go za wiecej lub bez ryzyka bedzie nosil sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony zegarek!!!! Bardzo Wam dziękuje za wsparcie, pomoc i zaangażowanie :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znalazł się uczciwy jednak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że się znalazł!

 

Ktoś natrafił i odpowiedział na któreś z Twoich ogłoszeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz powiedzieć poprzez jaki kanał komunikacji znalazca Cię znalazł?

Będzie to dobrą wskazówką na przyszłość dla innych osób w tej sytuacji.


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłam ogłoszenia na olx, gumtree, obdzwoniłam 50 lambardow w okolicy, odeszłam 4 galerie handlowe - zostawiłam informacji, w każdym sklepie z zegarkami. A osoba zgłosiła się do mnie z papierowego ogłoszenia przy ulicy- rozwiesiłam 40 plakatów, w miejscu, w którym wiedziałam , ze zgubiłam. Oczywiście zmotywowałam bardzo duża nagroda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. 

 

Życzę spokojnego użytkowania go w przyszłości, już bez takich niespodzianek :)


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak znalezienie jest możliwe. No cóż, bylem kiedyś świadkiem sytuacji: Gościu zgłosił kradzież złotego zegarka o wartości około 10 tys. Zegarek o dziwo się znalazł i co się okazało? Wcześniej ten zegarek również był skradziony. W efekcie człowiek który zgłosił ,,drugą" kradzież, dostał zarzuty.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.