Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Grappa

Czy to prawdziwy Rolex czy podróbka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grappa

Witam. Podczas sprzątania natrafiłem na taki oto zegarek. Niestety nie znam się na zegarkach więc chciałbym się zapytać o jego autentyczność czy to przypadkiem nie jest podróbka.

 

317e799963f40c4777241afb37778dca.jpeg

 

fffcbbd9f685d78d4174eb9c41c6af65.jpeg

 

Czekam na wasze odpowiedzi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale prawda jest brutalna to fucked shit...


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grappa

Niestety fucked shit...

 

Kurczę szkoda xd Ale przynajmniej mogę nabrać znajomych, że mam prawdziwego rolexa XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabrać czy jak wiem... Obyś nie stracił w ich oczach... Pozdrawiam


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakop go i nikomu nic nie mów, bo będą się śmiali że pomyślałeś że to oryginał :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas sprzątania....nie, to już ręce opadają :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ręce opadają? Może zalegał w domu. To bazar z lat 90-ych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu ktoś pytał o dokładnie taką samą podróbkę, jakiś wysyp DD bez datownika ostatnio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł zalegać, widać po stanie, ze to jakiś archeologiczny egzemplarz. Pewnie ktoś kupił, a jak się bateria skończyła to rzucił gdzieś między kury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z moich 2 ulubionych pytań w tym dziale  :D


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z moich 2 ulubionych pytań w tym dziale  :D

Drugie to pewnie te o Omegę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, o Armaniego  :P


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ręce opadają? Może zalegał w domu. To bazar z lat 90-ych.

. Podczas sprzątania, od dziadka, babci, znaleziony w ubraniach z wyprzedaży czy na ulicy.....,litości i trochę odwagi - mam, kupiłem z premedytacją i prawdy ( jakoś bardzo dużo tych znalezionych) a na logikę kto wrzuca oryginalny zegarek za parę lub nawet kilkadziesiąt tysięcy do szafki, między ubrania na wiele lat - jakoś mi się nie zdażyło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytak już dawno wypisał się z forum a wy dalej jedziecie ;):D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto czasem ubarwic życie wesołym żartem, a skoro już jest okazja... Nawiasem mówiąc, zawsze byłem ciekaw, gdzie konkretnie była fabryczka tych maszkaronów, bo one wszystkie sa według jednego projektu, te z fasetowanym grubym szkłem. No i chętnie poznałbym projektanta, to musiała być postać nietuzinkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szkoda xd Ale przynajmniej mogę nabrać znajomych, że mam prawdziwego rolexa XD

 

Jeśli Twoi znajomi są fanami dopalaczy to może uwierzą, że to prawdziwy Rolex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

. Podczas sprzątania, od dziadka, babci, znaleziony w ubraniach z wyprzedaży czy na ulicy.....,litości i trochę odwagi - mam, kupiłem z premedytacją i prawdy ( jakoś bardzo dużo tych znalezionych) a na logikę kto wrzuca oryginalny zegarek za parę lub nawet kilkadziesiąt tysięcy do szafki, między ubrania na wiele lat - jakoś mi się nie zdażyło .

Ej no, nie zawsze tak jest :)

Pamiętam historię z forum (nie mogę teraz znaleźć) jak komuś po skrzynce z narzędziami czy szufladzie walał się prawdziwy Rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzut oka i widać że to nieczystość, przez duże N. Następny jegomość myślał że boga za nogi złapał na pchlim bazarku, hahahaaha ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Podczas sprzątania, od dziadka, babci, znaleziony w ubraniach z wyprzedaży czy na ulicy.....,litości i trochę odwagi - mam, kupiłem z premedytacją.

Masz rację tylko częściowo - zazwyczaj babcia czy dziadek kupują roleksy czy inne tego typu cuda, czasem w naiwnej dobrej wierze (bo myślą, że to świetna lokata kapitału), czasem z premedytacją, a potem umierają i wnuczki w szpargałach odnajdują te zegarki. No i pytania na forum: "znalazłem rolexa po dziadku, czy jest autentyczny"?

Ani litości tu nie trzeba, ani odwagi. Nie osądzaj zbyt szybko takich pytających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tylko częściowo - zazwyczaj babcia czy dziadek kupują roleksy czy inne tego typu cuda, czasem w naiwnej dobrej wierze (bo myślą, że to świetna lokata kapitału), czasem z premedytacją, a potem umierają i wnuczki w szpargałach odnajdują te zegarki. No i pytania na forum: "znalazłem rolexa po dziadku, czy jest autentyczny"?

Ani litości tu nie trzeba, ani odwagi. Nie osądzaj zbyt szybko takich pytających.

Jakoś moi dziadkowie i nikogo znajomego nie kupili "Rolexa" na targu jako lokata kapitału. Schowali na 50 lat żeby nikt nie znalazł czy ukradł. Naprawdę w to wierzysz? Po drugie cena. 

Poszperaj na forum. Kilka, jak nie więcej razy w tygodniu zdarzają się takie cuda przywożone z Turcji czy Egiptu. Jeżeli ktoś go znajduje w szafce po dziadkach ( starszy model podróbek, tak jak ten), to wierz mi, że ten dziadek też wiedział co to jest i może było go wstyd zakładać. Jeżeli jest tak jak piszesz, to wg mnie jest to promil :)

Ci co to wrzucają, myślą że Pana Boga za nogi złapali i z reguły te podróby są tak tandetne, że wystarczy wygooglować w necie i znajdą ale łatwiej wrzucać na forum.  Pytający już dawno wypisał się z forum ( jak słusznie zauważył to Tarant :) a tu dalej ....:)

warto chyba zakończyć temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.