Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotras27

Azrotin - wymiana baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Posiadam zegarek Aztorin i drugi raz padła mi już bateria, teraz po ok 2 latach. Za pierwszym razem oddałem zegarek do apartu na wymianę, ale kosztowało mnie to 50zł i ok 3 tygodnie czekania. Teraz chciałbym to zrobić taniej i szybciej. W związku z tym pojawia się pytanie: czy jest we Wrocławiu zegarmistrz który podejmie się wymiany baterii w Aztorinie?

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobią to w pierwszym lepszym punkcie xero/dorabiania kluczy/sprzedaży scyzoryków i tanich zegarków. Koszt nie powinien przekroczyć 25 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobią to w pierwszym lepszym punkcie xero/dorabiania kluczy/sprzedaży scyzoryków i tanich zegarków. Koszt nie powinien przekroczyć 25 PLN.

Problem w tym, że byłem już u kilku zegarmistrzów i nie chcieli podjąć się wymiany baterii w markowym zegarku, ponieważ nie gwarantują szczelności jaką zakłada producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zamknąć koperty nie potrafią.

Idź po prostu do zegarmistrza, który ma stosowną praskę do zamykania kopert zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Aztorina od 6 lat i baterię wymieniam u zegarmistrza w małym prowincjonalnym miasteczku, koszt to 20 pln ( bateria + usługa ). Orginalna bateria wytrzymała 3 lata, kolejna też 3 lata, teraz jadę na trzeciej i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle wymieniałem baterie u zegarmistrza w Centrum Handlowym Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Koszt to max 25 zł. Wymienia tylko na markowe baterie. Wymieniał mi baterie w Casio, Aztorin, Maurice Lacroix i nigdy nie było problemów.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.