Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Skagen Men's Jorn SKW6329 czy warto?

skagen pomoc zakup jakość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin17b

Marcin17b
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 17:03

Witam serdecznie!

Na początku napiszę, że nie jestem wieloletnim pasjonatem zegarków... toteż piszę do Was wszystkich lepiej obeznanych w tym temacie :)

Znalazłem czasomierz który odpowiada moim wymaganiom estetycznym:

https://www.ebay.com...atch/1391075811

(link do ebaya ponieważ z oficjalnej strony już niestety został wycofany...)

Jednak czytając różne opinie nie jestem w stanie ustabilizować ostatecznie swojej opinii o firmie Skagen. Tzn z tego co ustaliłem nie jest to firma typu MVMT czy Vincero, a to już coś :) Słysze raczej dobre opinie, że są ok jak na swoją cenę. Co uważacie? Czy ktoś miał już odczynienia z tym producentem? albo dokładnie z tym modelem?

• 0

#2 Z_bych

Z_bych
  • Użytkownik
  • 3746 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 17:22

Skagen robi całkiem niezłe zegarki o fajnym designie. Tego modelu nie miałem w ręku, ale kilka innych tak. Nie na się czego czepić :)

Za tą kasę możesz brać śmiało :)

• 0

#3 Marcin17b

Marcin17b
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 20:01

Za tą kasę możesz brać śmiało :)

Dzięki wielkie za radę!

Jeśli mógłbym jeszcze zapytać. Miałem zamiar kupić czasomierz z oryginalnej strony Skagena, niestety jednak ten model nie jest już dostępny. Patrząc na rozpiętość cenową sprzedawców cena sięga od 70$ do 135$. Na co w takim razie zwrócić uwagę?

• 0

#4 Z_bych

Z_bych
  • Użytkownik
  • 3746 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 20:10

Na to, kto sprzedaje.
Tzn. ile i jakie ma komentarze, skąd jest wysyłka (Unia czy nie). Sposób płatności, bierz tam, gdzie można płacić "pewnie". Jesli jest tylko przelew a nie ma paypala czy płatności kartą, to nie bierz bez względu na cenę.
Poszukaj u polskich sprzedawców, nawet jeśli będzie troszkę drożej, to nasz prostszą ewentualną reklamację.

Użytkownik Z_bych edytował ten post 28 listopad 2018 - 20:11

• 0

#5 Marcin17b

Marcin17b
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 23:07

Dzięki wielkie za informacje, rozjaśniły mi nieco sytuacje :)

• 0

#6 Misiu7

Misiu7
  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 11:27

Skagen - marka duńska, wykorzystująca japońskie mechanizmy kwarcowe i produkująca, prawdopodobnie jak wielu innych, w Chinach.

Zakupiłem jednego Skagena z ciekawości, ze względu na fajny design, pochodzenie mechanizmu i dożywotnią na niego gwarancję ( czy dalej to tak działa, tego nie wiem). Zegarek rok chodził bez zarzutu, aż przestał. Początkowo myślałem, ze to bateria, ale jak się później okazało padł mechanizm. Został on wymieniony w ramach gwarancji, choć muszę powiedzieć, ze wcześniej sekundnik pięknie trafiał w indeksy, a po naprawie już nie. Moja historia nie powinna cię jednak zniechęcić do zakupu, bo rzeczywiście te zegarki mają w sobie to coś i mogą się podobać. A wpadki jakościowe zdarzają się w świecie zegarkowym producentom znacznie bardziej renomowanym - ważne by marka posiadała sprawne wsparcie serwisowe. ;)  

• 0

#7 mcrm

mcrm
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 17:59

Miałem Skagena z serii Connected (zwykły zegarek z funkcjami smart) i jakość jego wykonania była bdb. Jedyną rzeczą do której można by się przyczepić było strasznie palcujące się szkiełko (pobyt pod rękawem powodował powstawanie dziwnych smug). Poza tym naprawdę OK.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skagen, pomoc, zakup, jakość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych