Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

deregul

Omega Seamaster 300

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś to wyjaśnić:

https://www.olx.pl/oferta/omega-seamaster-300m-CID87-IDxGRqg.html#70d5648fa4

 

naprawdę podrabiają aż z takimi detalami - mechanizm i dekiel robią wrażenie

a może to oryginał i łapać okazję?

widzę chyba parę niedociągnięć, mechanizm przypomina chyba 1108, ale ten nie posiada numeru na wahniku, i 1108 jest w kolorze stali a nie mosiądzu

luma chyba też powinna być dwukolorowa, ale może to jakiś starszy model którego nie znam, a zdjęcia są za małe, żeby osądzić.

może mnie ktoś uświadczyć, że to na pewno podróbka, bo przegapię okazję życia :)

na razie kieruje się zasadą, że cena wyjaśnia kwestie oryginalności, ale może to głupia zasada...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty sprzedał byś oryginalną Omegę za 400zł, miej litość :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na paski - to są dwa różne zegarki (co najmniej dwa) na pierwszym zdjęciu jest ewidentny fejk - tarcza, wskazówki; tam, gdzie widać werk to zdjęcie oryginalnego zegarka. Przy tej cenie to pewnie wałek na zaliczkę - "wyślij pan sto złoty, bo mam kupca"

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z olx'a to co innego, a real co innego . Podstawą jest cena !!! Jak do tej podanej dopiszesz 0 na końcu, to wtedy będziesz mógł myśleć o okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega ze "STALI WODOOCHRONNEJ" stanowczo nie jest Omegą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wałek na zaliczkę, napisałem do Pani czy zna historię zegarka

odpowiedziała, że mąż go dostał, ale to na 100% oryginał

więc zapytałem kiedy mogę odebrać osobiście i już echo 

konto na OLX założone w listopadzie 2018 roku, nie ma numeru telefonu

 

po pierwszej odpowiedzi męczyła mnie jeszcze kwestia moralności - wiedząc ile zegarek kosztuje i kupując go za 400zł ja stałbym się oszustem, na szczęście sprawa rozwiązała się sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze na spokojnie przejrzałem ogłoszenia tej pani - wystawia jeszcze trochę biżuterii Apartu w równie rewelacyjnych cenach.

To chyba dobry przykład drodzy Koledzy Forumowicze, że w okresie przedświątecznym trzeba się bardzo pilnować, bo złodzieje i oszuści w tym czasie są wyjątkowo aktywni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nie był fejk i próba wyciągnięcia kasy bez wysyłki towaru to ja się wyłamię, bo my tak tu nieraz o tych podróbkach rozprawiamy - jak ktoś chce nosić podróbki to ta całkiem ładnie wygląda, tylko uszy od tyłu jakby młotkiem zmieniano pasek. Są osoby, które zupełnie nie przywiązują wagi do tego, czy mają oryginał, ma byc TANIO. Jeśli ktoś ma taką mentalność, to negocjować i brać za 300zł ;) Oczywiście w tej  cenie wolałbym kwarcowe seiko, ale cóż ... ile ludzi tyle opinii ;)

 

A sprzedawca tych "wyrobów hutniczych" powinien odbyć rozmowę na komisariacie i odsiedzieć z czarnoskórymi dwie noce w ciasnej celi. To oczyściłoby jego duszę dogłębnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób się nie zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.