Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mieczus

Casio nowe baby g

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zastanawiam się nad kupnem bgs-100gs-1aer dla tej lepszej połówki.

Czy miał ktoś okazję mieć z nim do czynienia? Jakieś opinie, uwagi?

Plusem wg. mnie jest optymalny wymiar, zwłaszcza grubość, ale przez liczne bajerki typu krokomierz bateria trzymać ma tylko 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zastanawiam się nad kupnem bgs-100gs-1aer dla tej lepszej połówki.

Czy miał ktoś okazję mieć z nim do czynienia? Jakieś opinie, uwagi?

Plusem wg. mnie jest optymalny wymiar, zwłaszcza grubość, ale przez liczne bajerki typu krokomierz bateria trzymać ma tylko 2 lata.

Bardzo przyjemny zegar, naprawdę malutki, delikatny z wyglądu, idealny na naprawdę wąskie nadgarstki. Brałem dla żony kolegi, więc w ręku miałem go tylko tyle, ile go ustawiłem, ale zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jak rozumiem, priorytetem jest tu kolor (ten czarny wygląda naprawdę elegancko - trzeba przyznać), bo jako alternatywę mógłbym polecić jeszcze model BSA-B100, który jest jeszcze dodatkowo oprócz funkcji krokomierza wyposażony w Bluetooth. Pozwala to synchronizować czas ze smartfonem oraz zrzucać ilości kroków i trasy do apki na smartfona i tam sobie to oglądać (dwa ostatnie zdjęcia).c895e57b1de36de98f20ea05b54bb85b.jpg7a9e2e6e109f5e0bf2b0da698ecfebd0.jpg31cae2da1239a3ef79567f1d91b2c0d0.jpg244b630c51c88144f8fbca8385344c79.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bajery nie są jej zupełnie potrzebny, ale chce mieć coś w bardziej sportowym stylu a stary baby, jak mierzyła, był po prostu za wysoki - ciężko jej było go schować w rękawie...

Dzięki za informację i Twoją opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem juz 3 takie w rodzinie. Dobrze wykonany. I bardzo fajny modol. Tylko te blyszczace sa slabe z wygladu.

Kupilem juz 3 takie w rodzinie. Dobrze wykonany. I bardzo fajny modol. Tylko te blyszczace sa slabe z wygladu.

Kupilem juz 3 takie w rodzinie. Dobrze wykonany. I bardzo fajny modol. Tylko te blyszczace sa slabe z wygladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o których konkretnie piszesz? Które wg Ciebie są słabe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnke tragiczny jest 1A i nirktorych moze razic 7ar, ale juz mniej. 1A z zlotym ringiem w srodku ma tak koszmarnie polakierowany pasek ze zajezdza bazarem za 5zl.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się właśnie tego boję ???? a czy gdzieś we Wrocławiu, da się je zobaczyć - najlepiej tego cygana oraz te co proponował kolega TomG80. Byłem w trendzie, ale nie było ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna alternatywa, ale jest jedno ale niestety ten model jest tylko na rynek japoński. Mówię tu o modelu BGD-5000-4BJF. Sam się zastanawiam nad jego zakupem dla dziecka. Ma wszystko to co powinien mieć.

post-93368-0-78319700-1552941379.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze w wersji całej białej, jak i białej z niebieską i zieloną obwódką wokół wyświetlacza z tego co kojarzę, ale uważam że jest świetny. Szkoda że w Polsce nie jest dostępny bo to produkt JDM (Japan Domestic Market)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślesz jakiegoś linka? Co prawda już się zdecydowaliśmy na propozycję kolegi TomG80, ale z decyzją wiesz jak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślesz jakiegoś linka? Co prawda już się zdecydowaliśmy na propozycję kolegi TomG80, ale z decyzją wiesz jak jest ;)

Czy kolega już podjął jakąś decyzję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pozostajemy jednak przy BSA-B100 (niebiesko-złoty), który bardziej przemawia do małżonki. Szukam jakiejś dobrej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.