Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kubax19

Pytanie o autentyczność DW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Na wstępie napisze, że jestem totalnym laikiem w temacie zegarków.

Chciałbym sprawdzić swojej dziewczynie prezent świąteczny. Bardzo podoba jej się zegarek DW Classic z paskiem Glasgow.
Znalazłem bardzo wiarygodny sklep, na którym jest dostępny od razu z tym właśnie paskiem. Jednak mam dylemat, czy to będzie oryginał, czy jednak jakaś tandetna podróba... Strona wydaje się dość wiarygodna.
Może ktoś zamawiał zegarek z tej strony? Jak sprawdzić autentyczność zakupu? Możecie mi jakoś podpowiedzieć i dać wskazówki? 

Pozdrawiam i z góry bardzo dziekuję. 

Link do owej strony - https://inaczas24.pl/produkt/daniel-wellington-0602dw-classic-glasgow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy nie mogą sprzedawać podróbek, a poza tym jak już to ktoś tu pisał, to jest taka firma, że oryginał niczym się nie różni od podróbek, taka jakość ;)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy nie mogą sprzedawać podróbek, a poza tym jak już to ktoś tu pisał, to jest taka firma, że oryginał niczym się nie różni od podróbek, taka jakość ;)

Czyli uważasz, że będzie wszystko okej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zegarek tej marki nawet jeśli jest oryginalny jest marnej jakości. Jeżeli jesteś zdecydowany to kupuj, ale ja na twoim miejscu dołożył bym trochę i zaczął przeglądać np. nasz "bazarek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że będzie wszystko okej? 

Bedzie wszystko OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zegarek tej marki nawet jeśli jest oryginalny jest marnej jakości. Jeżeli jesteś zdecydowany to kupuj, ale ja na twoim miejscu dołożył bym trochę i zaczął przeglądać np. nasz "bazarek".

To nie jest zegarek dla mnie, tylko dla dziewczyny, której się bardzo podoba od długiego czasu.. wiesz jak to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz by nosiła dziadostwo, to bierz  :P


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz by nosiła dziadostwo, to bierz  :P

Dziadostwo to znaczy tą markę, czy zegarek z tego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdoloto o najgorszym zegarku. Komuś udało się zrobić dobry marketing i sprzedawać produkt, którego wytworzenie kosztuje mało, za stosunkowo duże pieniądze. Gdyby to kosztowało kilka dych, to by się tak dobrze nie sprzedawało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak.. Nie jest to zegarek dla mnie, tylko dla mojej dziewczyny, jej upatrzony model... Ja nawet nie noszę zegarków.
Czyli opłaca się kupić z tej strony, czy lepiej ze strony DW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrafisz przegadać dziewczynie, że to złom, to kupuj gdzie chcesz  B)

Jak już napisano wyżej, czy kupisz w tym sklepie, czy na stronie DW, czy też w chińskim markecie, to jest ta sama jakość i Twoja dziewczyna, Ty i inni nie odróżnią "oryginału" od podróbki, bo to ta sama jakość wykonania i taka sama dbałość o szczegóły. I nie, to nie oznacza, że podróbka jest tak genialnie wykonana, tylko że oryginał tak słabo  :)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress były chyba po kilka dolarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez albiNOS 01
      Do rzeczy. Właśnie dowiedziałem sie, że 13 letnia siostrzenica ma zamiar kupić sobie zegarek DW. Już zbiera na niego pieniądze. Chce wydać te czterysta czy pińcet złociszy na to co by tu nie mówić, chciałbym użyć delikatnego słowa, badziewie? Jak przekonać ją, że za pińcet może mieć dużo fajniejszych rzeczy, może jakiś dodatek do Simsów czy nawet coś małego ze złota. Toć ten pseudo zdgarek się od podróbki nie rożni. Pewnie ta sama fabryka, i te sprzedawane za kilkadziesiąt złotych sami nazwali podróbami by te droższe wciskać co poniektórym. Doradźcie, dać sobie spokój i dołożyć dziewczynie do skarbonki, czy brutalnie wyjaśnić jej co to są marki gacio...eee modowe?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.