Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nirmax

Czy idealny G-shock istnieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Zgłaszam się do użytkowników tego forum z prośbą o pomoc w poszukiwaniach idealnego zegarka, ponieważ moje ręce po 20h przeglądania internetu całkowicie opadły.
Do rzeczy, szukam zegarka G-shock o następujących funkcjach:
-cyfrowo-analogowy wyświetlacz
-pokazywanie DATY oraz godziny (nie interesują mnie zegarki z samą nazwą dnia, lub z wyświetlaczem który nie pokazuje godziny)

-podświetlenie wszystkich funkcji (ponieważ dioda led która oświetla same wskazówki wydaje mi się całkowicie niepraktyczna)

 

Jak widać nie jest tego dużo. Dopuszczam też możliwość kupna zegarka innej marki, chociaż g-shock wydaje mi się wygodnym rozwiązaniem ponieważ po kilku latach użytkowania można spokojnie zainwestować w nowy bezel + pasek i cieszyć się praktycznie niezniszczonym sprzętem. Jeżeli chodzi o cenę to jest to rzecz drugorzędna, jednak nie ukrywam że na ten moment poszukuję zegarków w kwocie 300-600zł

 

Do tej pory udało mi się znaleźć kilkoro faworytów:

1.Miejsce GA-400GB-1A9 (tragiczne podświetlenie diodą led)

 

2.Miejsce GD-100GB-1 (brak wyświetlacza analogowego )

 

3.Miejsce GA-110RG-1A (górny wyświetlacz pokazuje jedynie nazwy dni tygodnia, a nie dokładną datę czy dzień miesiąca)

 

To forum jest dla mnie ostatnią deską ratunku. Nigdy nie przypuszczałem że wybór odpowiedniego zegarka może być tak trudnym zadaniem.

Z góry dziękuję za pomoc!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideał za 300-600zł ? nawet za 2000zł nie są idealne a co dopiero za takie niskie kwoty


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam G-700-3AV i raczej ma co chcesz na lcd do wyboru : dzień tygodnia/ data/ sekundy 

oczywiście podświetlenie od dołu plus można naświetlić wskazówki ;)

 

g-700-3a--1.jpg


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morgenwerk M3-1

Jest jeszcze Casio aw80v i pewnie jakieś Citizeny :)4bcef01334a935c49ec067978e953145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideał za 300-600zł ? nawet za 2000zł nie są idealne a co dopiero za takie niskie kwoty

 Gdybym zażyczył sobie zegarek firmy Rolex to pewnie i 10 000zł by nie wystarczyło, jednak ja mam niższe wymagania :) Zegarek z tymi funkcjami co wymieniłem spokojnie mogę nazwać "idealnym" - dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś dozbierał ze 400 zł to gwn1000b i masz to co chceszpost-101343-1543938257,3978_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo cyfrowo analogowy nic nie daje, tylko większy chaos na tarczy, prawdziwy G-shock to tylko bez wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo cyfrowo analogowy....., tylko większy chaos na tarczy, prawdziwy G-shock to tylko bez wskazówek.

 

Cyfrowo analogowe są piękne i podobają mi się, lecz aktualnie na co dzień mam cyfrowego bez wskazówek.

Pytanie czy istnieje idealny G-Shock?

To dobre pytanie.

Ja myślę, że istnieje i jest to sprawa indywidualna. 

Bardzo indywidualna  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej ideału leży Range.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Digi)Ana-digi, data, dzień i czas na raz. Do tego w budżecie i wskazanie strefy czasu. Casio Royale, albo ae-1200 :)78c0834f3ea97a3ae1aaa397d8fe0472.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na GAW-100

 

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.