Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tom88

Tissot - czy okazja?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzięki Waszej pomocy jakiś czas temu zdecydowałem się na "pewne" rozwiązanie i zakupiłem Seiko 5. Zegarek rzeczywiście bardzo dobrze wykonany, jednak trochę nudny. Poszukując dalej udało mi się za przyzwoitą cenę nabyć Doxę i Atlantica vintage - jednak ze względu na ich delikatność zakładam je tylko na wyjątkowe okazje. Chcąc posiadać zegarek codzienny wymienny z Seiko zakupiłem przez internet Tissota kwarca. Dopiero potem poczytałem na forum o tych zegarkach i stwierdziłem, że okazja mogła okazać się wtopą. Za zegarek jeszcze nie zapłaciłem i nie zamierzam tego robić, jeśli jesteście w stanie stwierdzić, że to fake. W opisie aukcji nie ma wzmianki, że podróba/replika. Dziękuję za pomoc i proszę o wskazanie różnic. Zdjęcie nie moje - z aukcji 

post-105034-0-63036700-1544116046_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to miałby być TXL to słabo to wygląda.

Napis Tissot w innym miejscu, bransoleta prasowana (chińska)

Chyba, że to inny model...

A foto fatalne.

 

Na przyszłość sprawdź przed zakupem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety podróbka na 100%


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Wam bardzo. Będę ostrożniejszy - zanim poczytałem, sądziłem, że podrabiają Rolexy, Braitlingi, Bvlgari, ewentualnie modowe; a tu niespodzianka. Najbardziej zdziwiły mnie słabe podróbki Seiko5. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podrabiają, skurczybyki :( Takie podłe czasy mamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.