Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MieszkoMieszko

Seikowy mętlik w głowie

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

 

Jak pewnie niektórzy wiedzą rozglądam się za kolejnym japońcem. Poza rozważaniami czy kolejne już (3) Seiko czy OS natknąłem się na Seiko o oznaczeniu SARX. Bodajże numer 017. Zauważyłem też że do innych zegarków sarx podobna jest wersja sarb. Ogolnie nie ogarniam już tych oznaczeń ale zauważyłem pewną zależność, że modele danej rodziny nazwijmy to roboczo sarx i sarb w jakiś sposób sa ze soba powiązane na zasadzie jakiejs ewolucji. I teraz sedno sprawy. Czy ma ktos dostęp do jakiegoś cyfrowego katalogu zegarków Seiko gdzie jest to w jakis sposób skatalogowane że seria Sarx i tam 014 015 033 itd itd żebym mogl to jakoś sobie rzeczowo przejrzeć i wiedzieć co jest co?

 

I drugie pytanie czy te zegarki to tylko na rynek Japoński są? Bo jakoś nie mogę znaleźć polskiej dystrybucji.

 

Dzięki wielkie

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.