Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vaillant

Ktoś wie co to za marka?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, otrzymałem taki oto zegarek, ktory przechodził z babki na babkę i chcialbym określić jego wartość. Niestety nie potrafię określić co to za marka. Dodam, że nie mam zamiaru go sprzedawać.

post-107628-0-66895000-1544553402_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przesłać lepsze zdjęcie, ponieważ to jest niewyraźne. Dodatkowo prośba o zdjęcie dekielka. 

W ustaleniu wartości nie pomożemy, ponieważ nie robimy tego na forum.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsze od poprzedniego. Ale tak czy inaczej, z określeniem wartości - d*pa...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez greg_lobinski
      Cześć,
       
      macie oświadczenia z renowacją zegarków w Lublinie? Mam kilka do renowacji, czy są zegarmistrze z nutką jubilerstwa?
       
      Pozdrawiam,
      Grzesiek


    • Przez WiliamTell
      Witam,
      Miramar Geneve 17 Rubis Incabloc-czy ktoś może więcej mi powiedzieć na temat tej firmy, a najlepiej na temat tego konkretnego modelu?Zegarek jest w 18 karatowym złocie.W sieci nic nie mogę nic znaleźć na temat firmy Miramar. Liczę na waszą pomoc.
       
       

    • Przez Jaga92
      Proszę o pomoc w identyfikacji zegarka, który znalazłam na jednej aukcji. Cena jest śmiesznie niska, ale boję się, że może być problem z częściami do staruszka. Sprzedawca nie wie, jaki to zegarek, więc do dyspozycji mam tylko zdjęcia (marnej jakości).
      Brak sekundnika, tarcza wytarta, udało mi się tylko odczytać "17 jewels" i "super". Jest jeszcze litera "n", być może od "incabloc". Werk bez napisów, może ktoś również "wyczyścił", podobnie jak tarczę.
      Bardzo proszę o pomoc w rozpoznaniu gagatka.


    • Przez Kraft
      Panowie, czy jesteście w stanie wzbogacić moją wiedzę nt. marki Provis? Kupiłem zegarek "w ciemno". Przypuszczalnie jest to egzemplarz właśnie tej marki, na oko lata 30 - 40 XX w. Nie jestem w stanie w tej chwili wykonać zdjęć, ale oto kilka słów opisu: koperta blaszana, nierdzewna, przypuszczalnie francuska, dzielona w połowie na linii wałka naciągu. Mechanizm szlifowany w pasy, bez sygnatur poza literami na plusie i minusie przesuwki na mostku balansu. Wychwyt kotwicowy, wydaje się że w całości metalowy (palety są czarne). Na spodniej części koperty od wewnątrz dopatrzyłem się bardzo nikłej odręcznej sygnatury, wygląda jak cyfra 1 z następującym po niej przecinkiem i jakąś liczbą, lub ozdobne "h" (szwabacha?) z jakąś liczbą. Jestem bardzo ciekaw jego historii, choć zdaję sobie sprawę, że Patek to to nie jest.
    • Przez Kraft
      Witam kolejny raz i proszę o pomoc.
      W starych zegarkach występuje czasem przycisk obok koronki, który służy do nastawy wskazówek. Jak nazywa się ten element? Ewentualnie, czy byli producenci, których można zidentyfikować po obecności takiego przycisku u zegarka?
      Załączam zdjęcie przykładowe, ale tak naprawdę chodzi mi o zegarek naręczny, w którym przycisk jest poniżej koronki.
      Pozdrawiam użytkowników
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.