Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jacek0863

Fesina Niska Jakość

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem zegarek 16242/9 za ok 400 zł w Firmie Brawat we  wrześniu 2016 , a  w październiku 2018 popsuł się miesiąc po gwarancji , wysłam maila do irmy Brawat w Katowicach , Pani powiedziała abym peysłał zegarek zostanie naprawiony mimo upływu gwarancji , wysłałem zegarek przez kuriera wtedy firma Brawat zarządała 0 zł za napawę  odmówiem i zwrócono mi zegrek zepsuty . Teraz mam zamiar do wysłac do Festiny aby sobie go wzieli do muzeum .

Jeśli ktoś chce sobie kupić zagarek za 400 zł  na dwa lata to OK. Ja odradzam zdecydowanie zakup Festiny jako zegarów o niskiej jakości .

W załączonym pliku wiadć jak nieprecyzyjnie pokazuje godziny  , przestaienie o ok 25 minut tzn 25 minut po 12 dopiero wskazówka godzinowa pokazuje godzinę 12

post-107644-0-05143300-1544626671_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj, co napisałeś  :lol:


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

Łączenie C2H5OH z publicznymi wypowiedziami, to nie jest droga, którą warto by stąpać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażądali 0 zł za naprawę - wtedy odmówiłem 

Naciągacze normalnie  :lol:  :lol:

 

Gwarancja 2 lata minęła więc po tym terminie naprawy pogwarancyjne są już płatne to zupełnie normalne.

 

Cały tekst bardzo trudno się czyta ilość błędów wręcz poraża  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu potrzebne jest wiadro

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażądali 0 zł za naprawę - wtedy odmówiłem 

Naciągacze normalnie  :lol:  :lol:

 

Gwarancja 2 lata minęła więc po tym terminie naprawy pogwarancyjne są już płatne to zupełnie normalne.

 

Cały tekst bardzo trudno się czyta ilość błędów wręcz poraża  -_-

Może kolega dążył do uzyskania ceny ujemnej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu chciał uczciwie zapłacić za naprawę pogwarancyją a tu mendy nie chcieli kasy  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz handlu powinien odstawić ziemniaczane destylaty. Ktoś wie, co dokładnie szanownemu koledze uległo awarii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Kupiłem zegarek 16242/9 za ok 400 zł w Firmie Brawat we  wrześniu 2016 , a  w październiku 2018 popsuł się miesiąc po gwarancji , wysłam maila do irmy Brawat w Katowicach , Pani powiedziała abym peysłał zegarek zostanie naprawiony mimo upływu gwarancji , wysłałem zegarek przez kuriera wtedy firma Brawat zarządała 0 zł za napawę  odmówiem i zwrócono mi zegrek zepsuty . Teraz mam zamiar do wysłac do Festiny aby sobie go wzieli do muzeum .

Jeśli ktoś chce sobie kupić zagarek za 400 zł  na dwa lata to OK. Ja odradzam zdecydowanie zakup Festiny jako zegarów o niskiej jakości .

W załączonym pliku wiadć jak nieprecyzyjnie pokazuje godziny  , przestaienie o ok 25 minut tzn 25 minut po 12 dopiero wskazówka godzinowa pokazuje godzinę 12

Jakie jest Twoje zdanie nt. szczepionek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz handlu powinien odstawić ziemniaczane destylaty. Ktoś wie, co dokładnie szanownemu koledze uległo awarii?

Zegarek "Fesina" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa 60 zl a nie zero 

Czasami jak jest się na z góry straconej pozycji kompromisy są oczywistą koniecznością <_<


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa 60 zl a nie zero 

Twoja zdechła, moja nie chce, czekam na narządy do przeszczepu :) Eutanazji nie chcę robić, cóż czekam :rolleyes: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy opowiadasz, naprawdę. Jaka cena byłaby według Ciebie uczciwa? Jak długo powinna obowiązywać dwuletnia gwarancja? Uważasz że zegarek został zaprojektowany żeby się popsuł po 2 latach i miesiącu od kupna? To jest pierwsza rzecz która Ci się w życiu popsuła? A, i jeszcze - jesteś jedynakiem lub nawet jedynym wnukiem swoich dziadków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.