Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotr321

Awaria Certiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę z powodu awarii w mojej certinie blue ribbon z lat 70. Otóż czas zrobił z bransoletą swoje i piny mocujące ogniwa w większości miejscach się wytarły, aż tu pewnego dnia czuję że mam lżejszą rękę, a zegarek leży na biurku z rozerwanym ogniwem (tak jak na zdjęciach). Potem w domu przyjrzałem się solidniej i wychodzi na to że w tej bransolecie są zastosowane dwa nietypowe rozwiązania. Pierwsze to dziwne mocowanie bransolety do koperty( oglądnijcie zdjęcie ) ,a drugie to dziwne łączenie ogniw, gdzie nawet zegarmistrz obejrzawszy konstrukcje polecił mi rozejrzenie się za nowym paskiem. Więc proszę was o poradę jak można by naprawić ów pasek ,a jeżeli się nie da to super by było gdyby ktoś z was podesłał link do nowej bransolety najlepiej żeby cena nie przewyższała wartości zegarka. Za wszelką pomoc dziękuje i pozdrawiam.post-107695-0-29435800-1544888432_thumb.jpgpost-107695-0-21753800-1544888521_thumb.jpgpost-107695-0-87787900-1544888574_thumb.jpgpost-107695-0-83653500-1544888610_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz do innego zegarmistrza, takiego dla którego dorobienie sztyftów nie będzie problemem....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.