Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jimmibaton

Straton Syncro - Szwajcar z japońskim sercem i polskim akcentem od Pattini.

Rekomendowane odpowiedzi

Niezbadane są wyroki zegarkowego ADHD…

6514543c5736a9dd3569cf33467ebaee.jpg
Straton to szwajcarski microbrand, który powstał stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Jego twórca Kyle Shut jest wielkim pasjonatą motoryzacji, co ma wpływ na design zegarków, które produkuje. Jawnie nawiązują one do samochodów i zegarków z lat ’60 i ’70 XX wieku.

Straton Syncro – bo o nim będzie mowa w recenzji – zwrócił moją uwagę już wcześniej. Podobał mi się ze względu na vintydżowy charakter, inspirowany zegarkami rally z lat ’70.

Czytaj dalej...

https://2gwatchblog.com/pl/straton-syncro-pasek-pattini-recenzja/

Edytowane przez jimmibaton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja.

Specjale to by był jednak ciekawszy wybór.

Oczywiście jak dla mnie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2018 o 13:44, jimmibaton napisał:

Niezbadane są wyroki zegarkowego ADHD…

6514543c5736a9dd3569cf33467ebaee.jpg
Straton to szwajcarski microbrand, który powstał stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Jego twórca Kyle Shut jest wielkim pasjonatą motoryzacji, co ma wpływ na design zegarków, które produkuje. Jawnie nawiązują one do samochodów i zegarków z lat ’60 i ’70 XX wieku.

Straton Syncro – bo o nim będzie mowa w recenzji – zwrócił moją uwagę już wcześniej. Podobał mi się ze względu na vintydżowy charakter, inspirowany zegarkami rally z lat ’70.

Czytaj dalej...

https://2gwatchblog.com/pl/straton-syncro-pasek-pattini-recenzja/

Jaki jest koszt wysyłki? Czy Vat też doliczają na granicy? Chodzi mi po głowie coś z tej firmy, ale ceny nawet bez dodatkowych kosztów są na granicy mojej (finansowej) akceptacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Paulus57 napisał:

Jaki jest koszt wysyłki? Czy Vat też doliczają na granicy? Chodzi mi po głowie coś z tej firmy, ale ceny nawet bez dodatkowych kosztów są na granicy mojej (finansowej) akceptacji. 

 

Nie mam zielonego pojęcia, ponieważ zegarek kupiłem z drugiej ręki. Pewnie trzeba doliczyć 23 procent VAT-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jimmibaton napisał:

 

Nie mam zielonego pojęcia, ponieważ zegarek kupiłem z drugiej ręki. Pewnie trzeba doliczyć 23 procent VAT-u.

Masz go jeszcze? Jak oceniasz jego działanie po dwóch latach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał:

Masz go jeszcze? Jak oceniasz jego działanie po dwóch latach? 

Przy moim zegarkowym ADHD i ograniczonym budżecie było to niemożliwe. Miałem go kilka miesięcy i był miły dla oka, choć z czasem wydawał mi się trochę za mały na mój 19,5 centymetrowy nadgarstek - mówimy o wersji koperty 40mm. Jakość wykonania była bardzo dobra, a praca bezela wyśmienita. Nie było problemów z mechanizmem i trzymaniem czasu. Z czystym sercem mogę polecić ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jimmibaton napisał:

Przy moim zegarkowym ADHD i ograniczonym budżecie było to niemożliwe. Miałem go kilka miesięcy i był miły dla oka, choć z czasem wydawał mi się trochę za mały na mój 19,5 centymetrowy nadgarstek - mówimy o wersji koperty 40mm. Jakość wykonania była bardzo dobra, a praca bezela wyśmienita. Nie było problemów z mechanizmem i trzymaniem czasu. Z czystym sercem mogę polecić ten zegarek.

Bardzo dziękuję. Mój nadgarstek jest nieco mniejszy, więc za mały nie będzie. Najbardziej kusi mnie wersja "TV", którą mają wznowić w lutym. Boję się, że na automat nie będzie mnie stać, ale wersja meca-qurtz też będzie czymś czego nie mam w swoich zbiorach. Siłą rzeczy pojawia się głupie pytanie: "Dlaczego takie fajnie robione zegarki nie są tanie? " ;) Może zresztą ktoś sprzeda kiedyś na naszym Forum jakąś używkę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.