Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MVRC1N

Citizen się spóźnia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ostatnio zakupiłem mojego pierwszego citizena eco drive i zauważyłem pewien problem. Otóż zegarek spóźnia się i to znacznie! Nastawiam zegarek na godzinę taką jaka jest podana na zegarku atomowym, najpierw działa idealnie(tylko jak go obserwuje) następnie po odłożeniu zegarek dostaje opóźnienia na poziomie 30sekund. Wydaje mi się to trochę niedopuszczalne ze względu na no już niemałą kwotę zegarka(szczególnie, że moja znacznie tańsza festina idzie równo bez opóźnień) nie wiem w czym będzie to problem bo zegarek jest naładowany..

Model: Citizen Eco drive BU2040-05E

 

Temat założony również w dziale o Citizenach. Pomyślałem, że tu może bardziej pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób tak. To są podstawy forumowej ogłady :(

Sprawa jest oczywista. Serwis. Co wskaźnik naładowania pokazuje?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale problem mnie tak nurtował, że musiałem zrobić coś wbrew zasadom :( mam nadzieję, że z okazji zbliżających się świąt zostanie mi to przebaczone :). Wracając do tematu, wskaźnik jest naładowany, zegarek ciągle sprawdzam co w nim się dzieje, teraz na godzinę problem ustał, lecz będę musiał to znowu skontrolować (może musiał się rozgrzać po podróży w pudełku). W razie czego udam się do serwisu. Dzięki :) już się bałem, że to taka wadab'wrodzona'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.