Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kalios

Diesel - czy da się naprawić i gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę w imieniu teścia. Ma zegrak Diesla, za który dało 900zł. Wypadła gdzieś koronka. Był u zegarmistrza w Krakowie i powiedział, że nie jest w stanie tego naprawić. Kto może coś takiego naprawić i jaki orientacyjny koszt? Wrzucam fotki. Proszę o pomoc. 

 

65eba9552433371f.jpg

 

c95bdc0419971a5a.jpg

 

bfef409a265d612d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - jak koronki się gubią w tych zegarkach? Dosyć często pojawiają się podobne tematy...

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wyrób zegarkopodobny, musisz pytac po zakładach zegarmistrzowskich, może ktoś coś dopasuje, lub dorobi...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Tam może siedzieć np Miyota, Diesel jest częścią Fossila. Z drugiej strony może tam siedzieć totalnie tani chinol. W tym modelu (Diesel Heavyweight) nigdy nie oglądałem werku.

Ten model ma naprawde dużą koronkę więc może być problem z dopasowaniem czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nadal nie rozumiem dlaczego zegarek za 900 zł wygląda jak kwarcowy chinol za 80 złotych z Gearbesta albo Aliexpress. Toć jak ktoś chce coś dużego i nowoczesnego, to w linii Edifice za takie pieniądze to taki kwarcowy wypas w porównaniu do tego dostanie, że szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nadal nie rozumiem dlaczego zegarek za 900 zł wygląda jak kwarcowy chinol za 80 złotych z Gearbesta albo Aliexpress. Toć jak ktoś chce coś dużego i nowoczesnego, to w linii Edifice za takie pieniądze to taki kwarcowy wypas w porównaniu do tego dostanie, że szkoda słów.

Magia nazwy....Diesel, fajne jeansy robią, to odcinają kupony produkując zegarkopodobne produkty wielkości spodka od late ( z mlekiem sojowym! ^_^ )  dla "modnisi" :) , a Ci wierzą w to podobnie jak to że Mc Donalds to restauracja :D

 

 

 

P.S Pozdrawiam Cię.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.