Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Pierwszy automat – Tissot T063.907.36.068.00? A może Edox?

Pomoc przy wyborze Tissot automat edox wybór zakup

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 18465 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 17:09

I to jest dobre podejście :-) A na koniec wybierz tego, który Tobie się najbardziej podoba, bo w końcu to Ty go będziesz nosił, a nie Koledzy z forum ;-)
  • 0

#22 Michu_

Michu_
  • Nowy Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 17:22

Dziękuję za propozycje i porady! Jak już tylko stanę się szczęśliwym posiadaczem, z wielką przyjemnością się pochwalę. 

Pozdrawiam!

• 0

#23 Marrone

Marrone
  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:03

Niestety Eposy poza moim budżetem :(
Też kiedyś? Odnoszę wrażenie, że te Tissoty niby dobre, a jednak każdy kręci nosem. Zbyt pospolite? Nie wiem w czym rzecz :mellow:

Nie ma nic złego w Tissotach. Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana:

1. Próbujemy wycisnąć Twój budżet jak cytrynę, znaleźć zegarek o najkorzystniejszym stosunku ceny do jakości

2. W tym stawie zawsze znajdzie się większa ryba - myślisz o Tissocie - zaproponują Ci Hamiltona, myślisz o Hamiltonie podpowiedzą Lonżina, potem Tudora, Omegę, Nomosa, Kolosa, Pierdosa... nie wygrasz, tego króliczka nigdy nie złapiesz.

3. Sam sobie postaw granicę, najlepiej ekonomiczną. Fajnie jak zegarek jest drogi (cokowiek to dla kogokolwiek znaczy) ale nie warto się wypruwać i zadłużać. Niedługo będziesz potrzebował pieniędzy na kolejnego sikora

4. Zrób listę tego co Ci się podoba i jest w zasięgu i poprzymierzaj. Jest spora szansa że doświadczysz efektu WOW. Tego bierz - i sprawdź na forum ilu już jest zadowolonych użytkowników danego modelu. Zawsze to przyjemniej

5. Jak kupisz zrób zdjęcie i się pochwal. Jak Ty będziesz szczęśliwy to i wszyscy inni też :)
  • 0

#24 Passionat

Passionat
  • Użytkownik
  • 358 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 22:26

Na algro 2-dniowa aukcja na Eposa OH,  można się przyjrzeć, może akurat... :)

• 0

#25 Balansujący Na Osi

Balansujący Na Osi
  • Użytkownik
  • 540 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 23:18

Marrone, bardzo fajnie to ująłeś :)
  • 0

#26 Marrone

Marrone
  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 13:34

Dziękuję za uznanie :)

Użytkownik Marrone edytował ten post 28 grudzień 2018 - 13:35

• 0

#27 Michu_

Michu_
  • Nowy Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 19:41

Passionat - Epos faktycznie ładny, dzięki za wyhaczenie oferty!
Marrone - dzięki za mądre słowa, czasem dobrze poczytać rad bardziej doświadczonych. Po Waszych radach wybór będzie trudniejszy, ze względu na ilość propozycj i sugestii, ale jednocześnie lżejszy - chyba każdy wybór ucieszy równie mocno. A to najistotniejsze ;)
Póki co pierwszy krok poczyniony, jeden ze sklepów jubilerskich w Szczecinie sprowadzi mi dwa Tissoty (dwie wersje kolorystyczne tarczy), żebym mógł obejrzeć i zobaczyć jak leżą na nadgarstku. Teraz w grę wszedł jeszcze proponowany wcześniej Hamilton, ale w czarno-złotym kolorze. No i ten Epos...
Emocjonuję się tutaj jakbym Patka wybierał... no albo przynajmniej moją ulubioną Omegę Aqua Terra ;)
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w dyskusję i pomoc!
  • 0

#28 Passionat

Passionat
  • Użytkownik
  • 358 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 21:41

Omega AT... lubię patrzeć na jej... zdjęcia :)

• 0

#29 Michu_

Michu_
  • Nowy Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:38

Witajcie, odświeżam temat, gdyż... kupiłem zegarek! Nie chwale się zdjęciami, bo został przeze mnie przed chwila wylicytowany. No i tak - możecie być z siebie dumni za to jak mocno, w jak krótkim czasie, podnieśliście moją zegarkową świadomość ;) miał być Tissot, jest EPOS SOPHISTIQUEE 3423 OPEN HEART (ref. 3423.133.20.15.25).
No i teraz pytanie do Was, na ile dużą okazję udało mi się upolować, bo to moja pierwsza licytacja i nie mam pojęcia za jaki % katalogowych kwot sprzedają się takie zegarki.
Cena katalogowa: 5800 zł, wylicytowany przeze mnie za 2700 zł. Stan - nowy, powystawowy, pudełko i komplet dokumentów.
No i podziękowanie dla Passionata za wskazanie aukcji!

Użytkownik Michu_ edytował ten post 30 grudzień 2018 - 22:42

• 0

#30 Passionat

Passionat
  • Użytkownik
  • 358 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:20

Miałem pytać czy ustrzeliłeś, cieszę się, że to Ty :) Gratulacje, to naprawdę dobra cena za ten zegar :)

Niech się nosi!

• 0

#31 Michu_

Michu_
  • Nowy Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:41

Ustrzeliłem i jestem bardzo zadowolony! Jeszcze raz dzięki, dziękuje również Fidelio za cierpliwość i wskazanie lepszej drogi ;) jak do mnie przyjdzie, to z wielką przyjemnością pokażę w odpowiednim temacie!
  • 0

#32 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 18465 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 06:29

IMO dobry strzał! No i gratki oczywiście! Czekamy na zdjęcia :-)
  • 0

#33 Corwin

Corwin
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 08:39

Witajcie, odświeżam temat, gdyż... kupiłem zegarek! Nie chwale się zdjęciami, bo został przeze mnie przed chwila wylicytowany. No i tak - możecie być z siebie dumni za to jak mocno, w jak krótkim czasie, podnieśliście moją zegarkową świadomość ;) miał być Tissot, jest EPOS SOPHISTIQUEE 3423 OPEN HEART (ref. 3423.133.20.15.25).
No i teraz pytanie do Was, na ile dużą okazję udało mi się upolować, bo to moja pierwsza licytacja i nie mam pojęcia za jaki % katalogowych kwot sprzedają się takie zegarki.
Cena katalogowa: 5800 zł, wylicytowany przeze mnie za 2700 zł. Stan - nowy, powystawowy, pudełko i komplet dokumentów.
No i podziękowanie dla Passionata za wskazanie aukcji!

Gratulacje , ja już 3 razy próbowałem i zawsze ktoś mnie w ostatniej sekundzie ubiegł. :(

Niech się nosi z bananem na ustach. :D

• 0

#34 Michu_

Michu_
  • Nowy Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 02:31

No i w końcu jest! Przyznam, że szybko się zaprzyjaźniliśmy ;) na zdjęciu na nadgarstku wydaje się ogromny, ale to tylko takie wrażenie. Mam duży nadgarstek (19 cm), więc pasuje idealnie, taka perspektywa po prostu ;) 762A6E10-BB42-4F57-A07B-E93787D614D1.jpeg 085C62DF-8657-4B2E-8157-D8C2B819CADF.jpeg 89D6855C-BF63-4B98-8983-DFFDEC7143AB.jpeg
  • 0

#35 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 18465 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 08:15

Fajnie to wyszło, zaczęło się od pytania o Tissota i Edoxa, a ...skończyło się na Eposie :-) Gratki! Od @Tik Taka?
  • 0

#36 Michu_

Michu_
  • Nowy Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:27

Też myślę, że wyszło całkiem dobrze! ;) jeżeli dobrze sprawdziłem i forumowy Tik Tak, to Pan Paweł z Krakowa, to właśnie tak ;)
  • 0

#37 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 18465 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:31

Tak, to Tak Tak :-) Gratki raz jeszcze, OH to nie mój klimat, ale ten Epos jest spoko. Nawet bardzo :-)
  • 0

#38 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 13647 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:34

Nie ma nic złego w Tissotach. Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana:
1. Próbujemy wycisnąć Twój budżet jak cytrynę, znaleźć zegarek o najkorzystniejszym stosunku ceny do jakości
2. W tym stawie zawsze znajdzie się większa ryba - myślisz o Tissocie - zaproponują Ci Hamiltona, myślisz o Hamiltonie podpowiedzą Lonżina, potem Tudora, Omegę, Nomosa, Kolosa, Pierdosa... nie wygrasz, tego króliczka nigdy nie złapiesz.
3. Sam sobie postaw granicę, najlepiej ekonomiczną. Fajnie jak zegarek jest drogi (cokowiek to dla kogokolwiek znaczy) ale nie warto się wypruwać i zadłużać. Niedługo będziesz potrzebował pieniędzy na kolejnego sikora
4. Zrób listę tego co Ci się podoba i jest w zasięgu i poprzymierzaj. Jest spora szansa że doświadczysz efektu WOW. Tego bierz - i sprawdź na forum ilu już jest zadowolonych użytkowników danego modelu. Zawsze to przyjemniej
5. Jak kupisz zrób zdjęcie i się pochwal. Jak Ty będziesz szczęśliwy to i wszyscy inni też :)

Dobrze napisane . Szczególnie punkt 2 . Każdy pytający na forum powinien się z taki:tekste:zapoznać ::)

Ustrzeliłem i jestem bardzo zadowolony! Jeszcze raz dzięki, dziękuje również Fidelio za cierpliwość i wskazanie lepszej drogi ;) jak do mnie przyjdzie, to z wielką przyjemnością pokażę w odpowiednim temacie!

Gratulije zakupu .
  • 0

#39 Rebrov

Rebrov
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 18:05

Możecie podać linka do profilu Tik Taka na Allegro? Może bęďą jeszcze jakieś fajne okazje i bym też skorzystał
  • 0

#40 Michu_

Michu_
  • Nowy Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 11:38

Dzięki! @Revrov nie jestem pewien czy mogę tu robić reklamę, więc wysłałem wiadomość prywatną ;)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tissot, automat, edox, wybór, zakup

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych