Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MieszkoMieszko

Klamerki gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję sprawdzonego sklepu internetowego co by oferował duży wybór klamerek zegarkowych w różnych kształtach i rozmiarach. Macie jakies sprawdzone?

To co wpisuje na alledrogo i inne sklepiki to jakaś parodia i fasonowa i cenowa.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ebay, aliexpress

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z jakością?

Nie korzystałem jeszcze z aliexpres zresztą trochę łamana ta polszczyzna i jak wppisuje klamerki do zegarków czy cos w tym stylu to średnio znajduje

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem badziewia, jest ok.

Wpisz nazwę po angielsku i rozmiar, np. buckle 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem badziewia, jest ok.

Wpisz nazwę po angielsku i rozmiar, np. buckle 20

Ok dzięki wielkie

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aliexpres

Ja lubię w swoich paskach jak i w paskach które sprzedaję, wstawiać dobre "screw-in" klamry. Nie robię pasków do gariturów, więc 20-22-24 to 100% pasków które robię i ali mi dostarcza produkty dobrej jakości za dobre pieniądze.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o aliexpress to pisz normalnie po polsku. Nawet jeśli nie wszystko będzie klamrą do zegarka, to klikając dalej w proponowane/podobne produkty znajdziesz tego mnóstwo.

Nie trzeba tak jak na allegro szukać konkretnego rozmiaru (np 18mm), bo szerokość i kolor, czy wzór wybiera sie dopiero przy zamówieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jeszcze tego ali... poradze sobie jakoś.

 

Polska dystrybucja jest żałosna a potrzebuję różnych form przede wszystkim bo każdy moj pasek jest inny.

 

A tam jest tak że soe wybiera konkretnego sprzedawcę czy jak?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam jest tak że soe wybiera konkretnego sprzedawcę czy jak?

*Znajdujesz taką np klamerke (u sprzedawcy x lub y)

*Warto zawsze obejrzec opinie kupujących, bo tam można wrzucac foty zakupionych przedmiotów, a real foto często powie Ci więcej niż prospekt sprzedawcy

*Klikasz - dokonaj wyboru: zaznaczasz szerokość w mm, kolor, ew rodzaj wykończenia (mat/połysk)

*Dalej to już kup/dodaj do koszyka

Można PayPalem, Przelewy24.pl, i inne "Pay"

Generalnie wystarczy jak masz uruchomione płatności BLIKiem.

Tylko czekać trzeba sporo. Jednak u nas za te same artykuły trzeba dać 300% a nawet 500% więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Znajdujesz taką np klamerke (u sprzedawcy x lub y)

*Warto zawsze obejrzec opinie kupujących, bo tam można wrzucac foty zakupionych przedmiotów, a real foto często powie Ci więcej niż prospekt sprzedawcy

*Klikasz - dokonaj wyboru: zaznaczasz szerokość w mm, kolor, ew rodzaj wykończenia (mat/połysk)

*Dalej to już kup/dodaj do koszyka

Można PayPalem, Przelewy24.pl, i inne "Pay"

Generalnie wystarczy jak masz uruchomione płatności BLIKiem.

Tylko czekać trzeba sporo. Jednak u nas za te same artykuły trzeba dać 300% a nawet 500% więcej

Dzięki za rozjasnienie

Ja dość dlugo przekonuje się do innowacji ale rynek zmienia punkt widzenia.. i znowu interesy z CHRL :-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo dżungli - jak to sie mówi.

Jak wiem że sprowadzając takie rzeczy odproducenta z chin, i chcąc sprzedać w swojej firemce trzeba zapłacić cło i podatek od sprzedaży, itp, ale mnie krew zalewa jak pasek gumowy od chińczyka kosztuje 20-30 zł i to z darmową wysyłką, a na aledrogo ten sam 80-100 zł do tego wysyłka kurierem za 17 zeta (jakby to jakaś paczka szczególnej ostrożności była)

Nawet w ofercie nie zrobią jakieś real foty, tylko kopiuj-wklej grafika z aliexpress na żywca.

Wole poczekać ten miesiąc - przynajmniej zegarek mi się tak szybko nie znudzi i rotacja mniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo dżungli - jak to sie mówi.

Jak wiem że sprowadzając takie rzeczy odproducenta z chin, i chcąc sprzedać w swojej firemce trzeba zapłacić cło i podatek od sprzedaży, itp, ale mnie krew zalewa jak pasek gumowy od chińczyka kosztuje 20-30 zł i to z darmową wysyłką, a na aledrogo ten sam 80-100 zł do tego wysyłka kurierem za 17 zeta (jakby to jakaś paczka szczególnej ostrożności była)

Nawet w ofercie nie zrobią jakieś real foty, tylko kopiuj-wklej grafika z aliexpress na żywca.

Wole poczekać ten miesiąc - przynajmniej zegarek mi się tak szybko nie znudzi i rotacja mniejsza

Istne wariactwo... wlasnie sie przekonałem ile przepłaciłem za swoje klamereczki w Pl.....

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istne wariactwo... wlasnie sie przekonałem ile przepłaciłem za swoje klamereczki w Pl.....

Na tym polega zgłębianie tematu :)

Przy dobrych wichrach, można kupić fajną klamrę za 5-6 złotych z darmową przesyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z kolegów wie gdzie kupić takie zapięcie do bransolety? Po za Strapcode oczywiście ce62e2a9afd3c5d51832f7614863dcdb.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedze w temacie bransolet ale moge Ci pasek zaproponować.. z zapięciem w dodatku :-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję..w przyszłości pewnie skorzystam, niestety na chwilę obecną tylko taka klamra mnie interesuje :-)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.