Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Można tez zrobic fakture tarczy pan-africa tyle że białą ale wtedy na pewno bez krzyża i z krótszą skalą

 

To by było super, gdybyś jeszcze pomyślał o bransolecie, zrezygnował z lumy i żeby nie było zbyt mdło dodał np. niebieską sekundę dla mnie byłby kozak  :)

A bransoletę wprowadził do sprzedaży jako pasującą do całej serii w tej kopercie, to pewnie też wielu by się ucieszyło  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czemu chcesz wyrzucac lume?

 

Seiko SARB 033 / 035 maja kropke lumy na nakladanych indeksach i jest to super czytelne i eleganckie.

 

813d0b138768d96f6164d4443d709e91.jpg

 

IMG_4575.jpg

 

Bez lumy zegarek mocno traci na praktycznosci.

 

Co do bransolety w pelni sie zgadzam, proponowalem kilka postow wyzej, wprowadzona z czasem jako akcesorium do tej koperty bedzie mega.

 

Mysle tak sobie ze mozna by tez nie isc w strone zwyklego paska a poszalec z czyms w stylu tego:

 

Omega_Railmaster_flat_1000.jpg

 

Pasek z jakas faktura z przeszyciami w kolorze lumy, moze fajnie zagrac razem (braz pasek z bezowymi / ecru nicmi).

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko ma lume, a moim zdaniem ładne wskazówki oraz indeksy np w stylu Seiko czy GS jak np w SDGM wyglądają świetnie i sie obronią, ale to tylko moje zdanie  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Seiko SBGA 285 - mocno w stylu SARB 033 / 035 (ksztalt), bez lumy, czy rzeczywiscie az taka roznica?

 

s-l640.jpg

 

Zalezy od ogolnego kierunku projektu, jesli to ma byc elegant to brak lumy przejdzie, w innym przypadku to minus.

 

To tez tylko moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nasz spełniający życzenia dżin jest wyjątkowo szybki  :D

 

Czarny jako elegant, trzeci od lewej na dole jako EDC.

(dodać tylko kropki lumy na indeksach jak w SARBie).

 

i wtedy ...

 

post-107466-0-03819100-1583150540.jpeg

 

1 szt. jasnego poproszę  ^_^ 
 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to jeszcze czarny z bauhausowymi kolorami

dadbc025b4609d3a.jpg

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Seiko SBGA 285 - mocno w stylu SARB 033 / 035 (ksztalt), bez lumy, czy rzeczywiscie az taka roznica?

 

Zalezy od ogolnego kierunku projektu, jesli to ma byc elegant to brak lumy przejdzie, w innym przypadku to minus.

 

To tez tylko moje zdanie :)

 

Jeśli poruszamy się w inspiracji Seiko to gdy QV napisał o białej tarczy z pan africa to pierwsze co mi przyszło na myśl:

post-106574-0-71681900-1583152127_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle :) , szczególnie ten wskazany przez cordi7 jako EDC oraz (jak dla mnie) czarny z niebieskim napisem.

Tylko dlaczego ARCHITEKT? Poza kopertą, wizualnych związków z obecnym modelem nie znajduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla wersja v2, ktora nie wyszla poza sampel tarczy wiec idac szlakiem Matrixa to bylo Reloaded a teraz jest Architekt Revolution  :D

 

A na powaznie z jednej strony cos jest w tym co mowisz, z drugiej QV decyduje. W Arctowskim byla propozycja nazwy 'Glacjolog', dla bialego pasuje  ^_^

 

Jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że to z założenia miała być kontynuacja linii Architekta; to wg mnie nie wyklucza ewolucji/zmiany designu tarczy.

Nie chcę lobbować za czarnym - ale jako graficzna próba wyszedł interesująco - a jak wiadomo czarny to ulubiony kolor architektów więc.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu nie ma co lobbowac, czarny jest po prostu ladny tyle, ze w tym wariancie to fajny i elegancki zegarek - i to pasuje do jednej czesc pracy architekta.

Pozostaje brudna praca na budowie, gdzie potrzebne jest cos nieco bardziej uzytkowego, co ma byc czytelne i funkcjonalne - to ta druga strona :)

Stad wychodzi, ze trzeba miec dwie wersje z jasno sprecyzowanym klientem / przeznaczeniem - choc to moze podbic cene tarcz bo zmniejsza limitacje.

 

Dasz rade zrobic jeszcze trzy warianty?

1) dodac kropki lumy do jasnego wariantu, trzeci od lewej na samym dole, w secie z jednym czarnym (ten z krzyzem)?

2) dodac kropki lumy oraz skrocic o polowe ciemne znaczniki minutowe, rowniez baza to trzeci od lewej na samym dole?

3) dodac kropki lumy, skrocic o polowe ciemne znaczniki minutowe, wysunac blizej krawedzi tarczy i polaczyc pierscieniem idacym dookola tarczy?

 

Czarny jest mysle ok jak jest  :wub:

 

EDIT:

O ten mi chodzi jako o baze

post-107466-0-72584900-1583160748.jpg

 

a luma tak jak tu

post-107466-0-51520800-1583161115.jpg

 

Zastanawiam sie tylko, czy nie lepiej kropki lumy od srodka, jak w Seiko SARB?

Moze na zewnatrz dla powyzszych wersji 1 i 2 i od srodka dla wersji z pierscieniem dookola?

Jak myslicie panowie? Co byloby spojniejsze i wygladalo lepiej?

 

PS. Czy cyfry 12 i 6 sa ciut mniejsze niz dlugos indeksow czy to tylko zludzenie?

 

PS 2. Tak sobie mysle, ze moze szlif jak w Pan Africa dla czarnego dac? Nie bedziie tak oczywisty a mimo to da tarczy glebie.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czarny fajniutki....kurcze belek :-( ale w wersji bez kolorków.

O bransolecie zapomnijcie ten architekt to bedzie 50szt w ramach limitacji ogolnej Architekta, po prostu alternatywna wersja dla obecnej tarczy sektorowej. Może faktycznie czarny nie byłby głupi

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czarny mniam, poczekaj jeszcze na finalne wersje białego :)

Przy 50 szt. nazwijmy to dokretki raczej jedna tarcza tylko?
Czarny w wersji bez kolorowych napisów, zgadzam się.

(któryś z dwóch ostatnich wersji zaproponowanych przez Subarista)
 

I przepraszam za „porwanie” tematu :)

 

PS. 49 bo białego biorę :P jak będzie tylko czarny to kto wie może też  :P

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... z jasną tarczą w wersji edc (z lumą na indeksach) dla mnie proszę zapakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... z jasną tarczą w wersji edc (z lumą na indeksach) dla mnie proszę zapakować.

 

 

Miło słyszeć, ze nie ja jeden się napalilem  :D

 

Poczekaj, zobaczymy co będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słuchaj QV jak cię błaga lud  :P

 

Moga być bliźniaki ying i yang  :D

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tak nie można. Musisz teraz powiedzieć coś więcej :)

 

Ktora wersja? Kiedy sample przyjdą? Na kiedy cebuliony szykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie chwilę - rysunki ogarnę jak dzieciaki odrobią lekcje, nauczą się na sprawdzian z polskiego i pójdą spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem ... jak znajdujesz czas na cokolwiek?  :blink:

 

Nie ma pośpiechu, jakoś przetrwamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dla odmiany coś automatycznego z datą? Klingerta przeboleje ale co za dużo to niezdrowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla wersja v2, ktora nie wyszla poza sampel tarczy wiec idac szlakiem Matrixa to bylo Reloaded a teraz jest Architekt Revolution  :D

 

A na powaznie z jednej strony cos jest w tym co mowisz, z drugiej QV decyduje. W Arctowskim byla propozycja nazwy 'Glacjolog', dla bialego pasuje  ^_^

 

Jakies propozycje?

 

Niezbyt to oryginalne ale dla mnie do tego projektu pasuje  "numer" roku jaki mamy. Tyle tylko co gdyby premiera przesunęła się w czasie :huh:

Zmodyfikowany  w Gimpie czarny subarist'a

 

52i97v.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.