Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Qurooxik

Zegarek dla młodzieżowca ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie planuję kupić zegarek hmm.. jak by to  powiedzieć?? "nie pod koszulę??" Mam nadzieję że mnie zrozumiecie. Elegancki zegarek też planuję kupić ale to będą okolice następnego miesiąca pewnie ;)

Jak Ci nie przeszkadza/podoba się automat to poluj na Orient Mako/Ray (używane, albo dołóż trochę i nowy), jak kategorycznie nie chcesz kup sobie Casio Duro + bransę ewentualnie. Przejdą wszystko i nadają sie praktycznie do wszystkiego. Nie zawiedziesz się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po obejrzeniu tego filmu, uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie >>>

 

Nadal nie wiem. Wybaczcie ale nie przekonuje mnie... jest brzydki w moim zdaniu. Nic tego nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na stronę jakiegoś sklepu, np zegarownia, pooglądaj sobie g shocki, wybierz który TOBIE się podoba i kup :)

I bez obaw, jakość będzie dobra, bez względu na wygląd.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na stronę jakiegoś sklepu, np zegarownia, pooglądaj sobie g shocki, wybierz który TOBIE się podoba i kup :)

I bez obaw, jakość będzie dobra, bez względu na wygląd.

Tylko niech OP nie kupuje G z negatywem :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem. Wybaczcie ale nie przekonuje mnie... jest brzydki w moim zdaniu. Nic tego nie zmieni

 

Jasne, każdy ma swój gust :)

IMO tego zegarka raczej nie należy rozpatrywać w kategorii ładny/brzydki ... to zaawansowana wersja kultowego DW-5000C pierwszego G-SHOCKA z 1983r. Obecnie bywa/ł dostępny w cenie ~300zł. > dla miłośnika CASIO pozycja obowiązkowa :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz kilka słów o tym jakie masz hobby, co Cię w życiu fascynuje. Ja uważam, że zegarek zawsze pokazuje cześć duszy noszącego ;)

Jeżeli kręcą Cię na przykład sporty wodne to polecam:

https://allegro.pl/zegarek-timex-tw2p73100-gwarancja-3-lata-kurier-i7083110410.html

Można go trafić w takiej cenie, bo ma kalendarz wymagający kalibracji w autoryzowanym serwisie (20zl) a sprzedający często myśli że coś nie tak :)

A maszyna jak się patrzy za tę kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że mi się podoba, ale na pewno robi wrażenie :D

Gratulacje


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Może i mam te 17,5 i 6cm w nadgarstku, ale wydaje mi sie, że leży znakomicie, miłego dnia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.