Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomaszzt

Nowe/stare Shanghaie - gdzie kupować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

Mam do Panów prośbę o wskazanie "źródeł" nabycia klasycznych shanghaiów. Trochę się pogubiłem w temacie - na zatoce niemalże wszystkie modele to pre-owned i sprzedawcy lojalnie informują, że to zegarki stare. Good-stuffs sprzedaje je, jako zegarki nowe.

Inna rzecz, że chodzi mi o jeden szczególny rodzaj koperty - mniej więcej taki, jaką oferuje Vratislavia w Pan-Africe i pochodnych, nie wiem, jak ten rodzaj koperty się nazywa, ale chyba będziecie wiedzieć o co chodzi. Większość modeli klasycznych Shanghaiów są w takiej właśnie kopercie, dodatkowo klasyczne do bólu tarcze i są tanie jak barszcz. Jedynie co trzeba zrobić po zakupie (podobno - zweryfikujecie ?), to oddać do zegarmajstra do przeglądu i nasmarowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good-stuffs sprzedaje wznowienia zegarków Shanghai - faktycznie są nowe.

Mam jeden od nich i na jakość nie mogę narzekać (oczywiście wyłączając pasek)

Pamiętaj tylko o jednym porównując do Pan-Afriki - one są dużo mniejsze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując do VC miałem na myśli kształt koperty. Napiszesz, ile czasu tego shanghaia masz i jak się sprawuje werk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując do VC miałem na myśli kształt koperty. Napiszesz, ile czasu tego shanghaia masz i jak się sprawuje werk ?

Mam go od jakiegoś pół roku, niestety, rzadko na ręku, więc nie mogę wiele powiedzieć o pracy werku. Wtedy, kiedy go noszę - odchyłka dobowa do 10s, więc nie jest źle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.