Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ścieg

Garnitur do 13 tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, rozglądam się za garniturowcem. Stawiam na klasykę, czyli cienki 37-42 mam, raczej cyferki niż indrksy. Mam już Japończyka , casuala na Ecie i chętnie poszedlbym na coś manufakturowego. Przy tym budżecie wybieram miedzy zenithem ultra thin, vulcainem 50 president i nomosem ludvig lub tangente. Może ktoś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie świetne. Własne werki, niszowe marki. Estetyka Nomosów nigdy mnie nie kręciła ale pzostałe dwa chodziły mi po głowie. Ostatecznie wielkość i grubość Vulcaina przegrały z elegancją Zenitha. Choć rok później właśnie z powodu rozmiaru sprzedałem i Zenitha. Gdyby miał 38 mm - natychmiast bym do niego wrócił. Zenith będzie chyba najbezpieczniejszym wyborem. -najwyżej w piramidzie prestiżu jako marka, lepsza rozpoznawalność, uniwersalny , klasyczny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Nomosa - ale rozważyłbym model Tetra Neomatik.

Vulcain wydaje mi się trochę przeładowany jak na garniturowiec.

O Zenith się nie wypowiem ale z tego fidelio pisze to chyba trochę za duży?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dopuszczasz zakup używanego, to szukaj JLC. Ze wskazanych powyżej modeli IMO każdy jest OK, jeżeli Tobie się podoba. Zenith wspomniany przez kol. lukebor to fajna propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.